DAIKIN PERFERA széria
A DAIKIN PERFERA az Ön kényelmére lett tervezve
2 zónás mozgásérzékelő szenzorokat használ arra, hogy érzékelje a mozgást, és ezáltal elterelje a levegő közvetlen fújását az emberekről, optimális légáramot hozva létre. A rendszer automatikusan átkapcsol energiahatékony módba, ha érzékeli, hogy üres a helyiség.
A Perfera légkondicionáló annyira hangtalanul üzemel, hogy szinte elfelejti az ember hogy egyáltalán működésben van. Az intelligens vezérléssel az alacsony zajszintjável a Daikin rendszer a legjobb lakótárs.
A Perfera kifejezetten ehhez tervezett ventilátort használ a légáramlás optimalizálásához, még nagyobb energiahatékonysággal, ugyanakkor alacsony zajszinten. A fokozottabb energiahatékonyság érdekében a Daikin új ventilátort is tervezett, amely illeszkedik a Perfera kompakt méreteihez.
Tiszta levegő
A Perferát több szűrővel szerelték fel a lehető legjobb minőségű beltéri levegő biztosítása érdekében.
Elektronok használatával kémiai reakcióba lép a levegőben lévő részecskékkel, így a Flash Streamer lebontja az olyan allergéneket, mint a pollenek és a gombák, és eltávolítja a zavaró szagokat, ezzel kellemesebb, tisztább levegőt biztosít.
Energiahatékony
-
Elérhető Bluevolution technológiával tervezve a környezeti hatások további csökkentése érdekében.
-
80%-ban a levegőből nyert megújuló energiával, 20%-ban pedig árammal működik.
-
Az inverteres technológia 30 %-kal képes megnövelni az energiamegtakarításait.
Bárhol és bármikor szabályozható
Mostantól a Daikin Residential Controller alapértelmezetten használható a Perfera vezérléséhez.
Töltse le a Daikin Residential Controller Controller alkalmazást, csatlakoztassa a Perferát a Wi-Fi-hez, így bárhonnan szabályozhatja a klímát. Ennyire egyszerű.
Gyors felfűtés funkció
A gyors felfűtés funkció gyorsan felmelegíti otthonát a légkondicionáló elindításakor. A beállított hőmérsékletet 14%-kal gyorsabban éri el,* mint egy átlagos légkondicionáló (csak páros).
Egyéb jellemzők
-
Akár A+++ szezonális hatékonysági értékek hűtés és fűtés terén a modern technológiának és a beépített intelligenciának köszönhetően.
-
A Flash Streamer elektronok alkalmazásával kémiai reakciót indít el a levegőben szálló részecskékkel, ezáltal lebontja az olyan allergéneket, mint a pollenek és a gombák, illetve eltávolítja a zavaró szagokat, így jobb minőségű, tisztább levegőt biztosít.
-
Az ezüst allergén eltávolító és légtisztító szűrő kiszűri az olyan allergéneket, mint a pollenek, ezzel folyamatosan tiszta levegőt biztosít.
-
Daikin Residential vezérlő: vezérelje a beltéri egységet helyi hálózaton vagy interneten keresztül bárhonnan
-
Hangalapú parancsok az Amazon Alexa vagy a Google Assistant használatával az olyan fő funkciók kezeléséhez, mint a beállított érték, üzemmód, ventilátorsebesség, stb.
-
Csendes működés: akár 19dBA hangnyomás szint
-
A 3D légszállítás egyesíti az automatikus függőleges és vízszintes légterelést, hogy a hideg/meleg levegő áramlása még a nagy terek sarkaihoz is eljusson
-
2-zónás mozgásérzékelő: más lesz a légszállítás mértéke ott, ahol emberek tartózkodnak és ott, ahol nincs senki; ha nem észleli senki jelenlétét, a készülék automatikusan energiatakarékos beállításra kapcsol. (nagyobb kapacitási terület)
Termékjellemzők
Onecta alkalmazás (opcionális)
Okostelefon vagy táblagép segítségével bárhonnan szabályozhatja a beltéri klímáját.
Ezüst allergén eltávolító és légtisztító szűrő
Összegyűjti az allergéneket, pl. polleneket, ezzel biztosítva a tiszta levegő állandó ellátását
Gyakorlatilag nem hallható
Gyakorlatilag nem hallható: a készülék olyan csendben működik, hogy el is fogja felejteni, hogy ott van.
Hőfokozás
Gyorsan felmelegíti otthonát a légkondicionáló beindításakor. A beállított hőmérsékletet 20% -kal gyorsabban éri el, mint a normál légkondicionálók (csak pár esetében)
Többmodelles alkalmazás
Akár 5 beltéri egység is csatlakoztatható egyetlen kültéri egységhez, még akkor is, ha a kapacitásuk különböző. Minden beltéri egység önállóan működtethető az azonos fűtési vagy hűtési üzemmódban.
Econo üzemmód
Csökkenti az energiafogyasztást, hogy más, nagy energiaigényű berendezéseket is használni lehessen. A funkció energiát is takarít meg.
2-zónás mozgásérzékelő
Más lesz a légáramlás mértéke ott, ahol emberek tartózkodnak és ott, ahol nincs senki. Ha nem észleli senki jelenlétét, a készülék automatikusan energiatakarékos beállításra kapcsol.
Energia-megtakarítás készenléti üzemmódban
A készenléti üzemmódban a tényleges energiafogyasztás 80%-kal csökken.
Éjszakai üzemmód
Energiát takarít meg, mert megakadályozza az éjszakai túlhűtést vagy túlfűtést.
Csak ventilátor
Az egység használható ventilátorként is, ilyenkor hűtés vagy fűtés nélkül fújja a levegőt.
Kényelmes üzemmód
A meleg vagy hideg levegőt nem irányítja közvetlenül a testre, így garantálja a huzatmentes működést.
Erőteljes üzemmód
Kiválasztható gyors fűtés vagy hűtés céljából; az erőteljes üzemmód kikapcsolása után az egység visszatér a beállított üzemmódra.
Automatikus hűtés-fűtés átkapcsolás
Automatikusan kiválasztja a fűtési vagy hűtési üzemmódot, hogy elérje a beállított hőmérsékletet.
A beltéri egység csendes működése
A távirányító „Csendes” gombja a beltéri egység üzemi zajszintjét 3 dB(A)-val csökkenti
A kültéri egység csendes működése
A távirányító „Csendes” gombja a kültéri egység üzemi zajszintjét 3 dB(A)-val csökkenti, hogy biztosítsa a csendes környezetet a szomszédok számára
3-D légáramlás
Egyesíti az automatikus függőleges és vízszintes légterelést, hogy a hideg/meleg levegő áramlása még a nagy terek sarkaihoz is eljusson.
Függőleges automatikus légterelés
Kiválasztható a levegő kimeneti terelőlapok automatikus függőleges mozgása a hatékony levegő- és hőmérséklet-eloszlásért az egész szobában.
Vízszintes automatikus légterelés
Kiválasztható a levegő kimeneti zsaluk automatikus vízszintes mozgása, az egyenletes légáramlásért és hőmérséklet-eloszlásért.
Automatikus ventilátorsebesség
Automatikusan kiválasztja a szükséges ventilátorsebességet, hogy elérje vagy fenntartsa a beállított hőmérsékletet.
Ventilátor sebességfokozatok (5 fokozat)
Lehetővé teszi, hogy a megadott ventilátorsebességek közül válasszon.
Száraz program
A páratartalom csökkenését a szobahőmérséklet változása nélkül éri el.
Flash Streamer
A Flash Streamer elektronok alkalmazásával kémiai reakciót indít el a levegőben szálló részecskékkel, ezáltal lebontja az olyan allergéneket, mint a pollenek és a gombák, illetve eltávolítja a zavaró szagokat, így jobb minőségű, tisztább levegőt biztosít
Titán apatit szagtalanító szűrő
Lebontja az olyan zavaró szagokat, mint a dohány vagy a kisállatok szaga
Légszűrő
Eltávolítja a levegőben szálló részecskéket, biztosítva így a tiszta levegő állandó ellátását.
Heti időkapcsoló
Napi vagy heti bontásban is bármikor beállítható a fűtés vagy a hűtés elindítása.
24 órás időkapcsoló
Beállítható, hogy egy 24 órás időszak alatt bármikor elindítsa a hűtést vagy a fűtést
Infravörös távirányító
Távolról elindítja, leállítja és szabályozza a légkondicionálót.
Vezetékes távirányító
Elindítja, leállítja és szabályozza a légkondicionálót.
Központi vezérlés
Egy központi helyről elindít, leállít és szabályoz több légkondicionálót.
Automatikus újraindítás
Az egység automatikusan az eredeti beállításokkal indul újra tápellátási hiba esetén.
Öndiagnózis
Leegyszerűsíti a karbantartást a rendszerhibák vagy működési rendellenességek kijelzésével.
A Daikin PERFERA elérhető modelljei
|
Cikkszám |
Teljesítmény |
Bruttó ár |
|
FTXM20R-RXM20R |
2 kw |
érdeklődjön |
|
FTXM25R-RXM25R |
2,5 kw |
érdeklődjön |
|
FTXM35R-RXM35R |
3,5 kw |
érdeklődjön |
|
FTXM42R-RXM42R |
4,2 kw |
érdeklődjön |
|
FTXM50R-RXM50R |
5 kw |
érdeklődjön |
|
FTXM60R-RXM60R |
6 kw |
érdeklődjön |
|
FTXM71R-RXM71R |
7,1 kw |
érdeklődjön |
Technikai paraméterek 2 kW
| Cikkszám | FTXM20R-RXM20R |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2 kW / 2,3 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A+++ |
| SEER / SCOP | 8,65 / 5,1 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 295 x 778 x 272 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 550 x 765 x 285 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 41 / 25 / 19 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -10C – 50C / -20C – +25C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,76 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 2,5 kW
| Cikkszám | FTXM25R-RXM25R |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,5 kW / 2,4 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A+++ |
| SEER / SCOP | 8,65 / 5,1 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 295 x 778 x 272 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 550 x 765 x 285 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 41 / 25 / 19 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -10C – 50C / -20C – +25C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,55 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 3,5 kW
| Cikkszám | FTXM35R-RXM35R |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,4 kW / 2,5 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A+++ |
| SEER / SCOP | 8,65 / 5,1 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 295 x 778 x 272 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 550 x 765 x 285 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 45 / 29 / 19 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -10C – 50C / -20C – +25C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,76 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 4,2 kW
| Cikkszám | FTXM42R-RXM42R |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 4,2 kW / 4 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A++ |
| SEER / SCOP | 7,85 / 4,71 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 295 x 778 x 272 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 734 x 870 x 373 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 45 / 30 / 21 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -10C – 50C / -20C – +25C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 1,1 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 5 kW
| Cikkszám | FTXM50R-RXM50R |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 5,00 kW / 4,6 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A++ |
| SEER / SCOP | 7,41 / 4,71 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 299 x 998 x 292 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 734 x 870 x 373 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 44 / 36 / 27 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -10C – 50C / -20C – +25C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 1,15 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 6 kW
| Cikkszám | FTXM60R-RXM60R |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 6 kW / 4,8 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,9 / 4,3 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 299 x 998 x 292 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 734 x 870 x 373 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 46 / 37 / 30 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -10C – 50C / -20C – +25C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 1,15 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 7,1 kW
| Cikkszám | FTXM71R-RXM71R |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 7,1 kW / 6,2 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,2 / 4,01 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 299 x 998 x 292 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 734 x 954 x 401 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 47 / 38 / 32 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -10C – 50C / -15C – +25C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 1,15 |
| Garancia | 3 év |