RCOOL ECONIC 3
Az RCOOL ECONIC 3 a 2022-es év egyik új modellje.
A modell gyártói 3+2 év kiterjesztett szavatossággal, H-tarifa igénybevételi lehetőséggel, integrált wi-fi vezérléssel rendelkezik. Emellett kiemelt tulajdonságai közé sorolható az Anti-Fungus funkció, továbbá -15 fokos külső hőmérsékletig alkalmas fűtésre, időzíthető és extra csendes, energiatakarékos működés jellemzi.
Szavatosság: 3 év a készülékre és további 2 év a kompresszorra a jótállási jegyben előírt karbantartás mellett.
Öntisztító funkció: a készülék a helyiség levegőjében lévő pára (kondenzáció) segítségével „átmossa”, majd leszárítja a beltéri egység hőcserélőjét.
Termékjellemzők
- i Feel hőérzékelő a távirányítóban
- Intelligens előfűtés
- Lysomize filter (A Lizozim szűrő nagy hatékonysággal szűri ki a keringő levegőből a baktériumokat, mikrobiológiai organizmusokat, mint például az influenzavírus vagy az allergének.)
- Active Carbon filter (Az aktív szénszűrő pórusai megkötik a levegőben található molekulákat (pl. cigarettafüst), így megakadályozzák a kellemetlen szagok kialakulását.)
- 24 órás időzítő
- Automatikus újraindítás áramszünet esetén
- Finom indítás és alacsony feszültségű indítás
- Energiatakarékos üzemmód
- Mosható por filter
- Blue Fin (Az elpárologtató lamellái bevonattal vannak ellátva, melyek lassítják a baktériumok, gombák megtelepedését.)
- Filter dirty alarm
- Öntisztító funkció
- Anti-Fungus funkció (A készülék, a kikapcsolást követően néhány perc alatt automatikusan leszárítja a beltéri egység hőcserélőjét, ezáltal csökkentve a nem kívánt gombásodás kialakulásának esélyét. * (Csak hűtés és párátlanító üzemmódban.))
RCOOL ECONIC 3 elérhető modellek
|
Cikkszám |
Teljesítmény |
Bruttó ár |
|
GRAE09B1-GRAE09K1 |
2,7 kw |
229 900.- |
|
GRAE12B1-GRAE12K1 |
3,5 kw |
239 900.- |
|
GRAE18B1-GRAE18K1 |
5,1 kw |
379 900.- |
Technikai paraméterek 2,7 kW
| Cikkszám | GRAE09B1-GRAE09K1 |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,7 kW / 2,9 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,42 / 4,11 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 750 x 285 x 200 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 730 x 545 x 285 |
| Átlagos hangnyomás (dBA) | 44 dB(A) |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | +16C – 49C / -15C – 24C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,530 |
| Garancia | gyártó által meghatározott |
Technikai paraméterek 3,5 kW
| Cikkszám | GRAE12B1-GRAE12K1 |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,5 kW / 3,65 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,21 / 4,04 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 750 x 285 x 200 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 730 x 545 x 285 |
| Átlagos hangnyomás, beltéri (dBA) | 43 dB(A) |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | +16C – 49C / -15C – 24C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,600 |
| Garancia | gyártó által meghatározott |
Technikai paraméterek 5,1 kW
| Cikkszám | GRAE18B1-GRAE18K1 |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 5,1 kW / 5,28 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,44 / 4,08 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 900 x 310 x 225 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 800 x 545 x 315 |
| Átlagos hangnyomás, beltéri (dBA) | 46 dB(A) |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | +16C – 49C / -15C – 24C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,970 |
| Garancia | gyártó által meghatározott |
Utolsó módosítás 2023.05.21.