FISHER SUMMER
A Fisher Summer klíma egy igazi nyárspecialista, szenzációs áron! Válassza a Summer széria valamelyik darabját, ha a klímaberendezést, főleg a forró nyári napokon használná és ha fontos az Ön számára, hogy professzionális szűrői segítségével szinte észrevétlenül, csendesen biztosítsa a tiszta friss levegőt.
Tökéletes megoldás lakása hűtésére, de fűtésszezon indulása előtt érkező hideg napokon akár a lakás fűtésére is használhatja. Speciális szűrői segítségével gondoskodik otthona megfelelő levegőminőségéről. Gazdaságos működése révén biztosítja az energiahatékonyságot.
Termékjellemzők
- „Blue Fin” bevonat a hőcserélőn (ez a bevonat a hőcserélőn meggátolja a gombák és baktériumok megtapadását)
- Infra távirányító
- Digitális kijelzés
- Kikapcsolható kijelzőpanel
- Szobahőmérséklet kijelzés
- Meleg indítás (funkció segítségével fűtés során a készülék közvetlenül az elindítást követően nem áramoltat hideg levegőt, mert a ventilátor csak akkor kezd el dolgozni, amikor a hőcserélő már meleg)
- „Follow me” funkció (a táviránytóba épített érzékelő segítségével pontosan az Ön tartózkodási helyén tudja tartani a kívánt hőmérsékletet)
- iReady funkció
- „Simogató szellő”
- 8°C temperáló fűtés (állandó, alacsony hőmérsékletet biztosít, egy esetleges hosszabb távollét esetén)
- Éjszakai üzemmód (lépcsőzetesen állítható hőmérsékletváltozás az éjszaka folyamán a kisebb energiafelhasználás és a csendesebb működés érdekében)
- Párátlanító üzemmód (a készülék úgy csökkenti a levegő páratartalmát, hogy a hőmérséklet a beállított érték közelében maradjon)
- TURBÓ üzemmód (segítségével a készülék képes akár percek alatt lehűteni a helyiséget)
- Időzítés (24 óra valós idejű)
- Kétirányú automatikus légterelés (Swing)
- Automatikus átváltás (hűtés-fűtés között)
- Automatikus újraindulás áramkimaradás esetén
- DC inverter
- Energiatakarékos hűtési üzemmód
- Hőcserélőkiszárító funkció
- Kedvezményes H tarifa
FISHER SUMMER elérhető modelljei
| Cikkszám | Teljesítmény |
| FSAI-SU-94BE3 / FSOAI-SU-94BE3 | 2,5 kW |
| FSAI-SU-124BE3 / FSOAI-SU-124BE3 | 3,4 kW |
| FSAI-SU-184BE3 / FSOAI-SU-184BE3 | 5,1 kW |
| FSAI-SU-244BE3 / FSOAI-SU-244BE3 | 7,1 kW |
Technikai paraméterek 2,5 kW
| Cikkszám | FSAI-SU-94BE3 |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,5 kW / 2,8 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 790 x 275 x 200 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 782 x 540 x 320 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) max / köz / min | 39 / 36 / 32 |
| Üzemeltetési határok külső hőm. hűtés /fűtés | -15C – 43C / -15C – 24C |
| Üzemeltetési határok belső hőm. hűtés /fűtés | +18C – 32C / 8C – 27C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 3,4 kW
| Cikkszám | FSAI-SU-124BE3 |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,4 kW / 3,43 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 790 x 275 x 200 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 848 x 596 x 320 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) max / köz / min | 41 / 37 / 22 |
| Üzemeltetési határok külső hőm. hűtés /fűtés | -15C – 53C / -15C – 30C |
| Üzemeltetési határok belső hőm. hűtés /fűtés | +17C – 32C / 0C – 30C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 4,6 kW
| Cikkszám | FSAI-SU-184BE3 |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 4,6 kW / 5,2 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 970 x 300 x 224 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 848 x 596 x 320 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) max / köz / min | 48 / 45 / 39 |
| Üzemeltetési határok külső hőm. hűtés /fűtés | -15C – 43C / -15C – 24C |
| Üzemeltetési határok belső hőm. hűtés /fűtés | +18C – 32C / 8C – 27C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 6,155 kW
| Cikkszám | FSAI-SU-244BE3 |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 6,155 kW / 6,45 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 970 x 300 x 224 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 963 x 700 x 396 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) max / köz / min | 48 / 44 / 40 |
| Üzemeltetési határok külső hőm. hűtés /fűtés | -15C – 43C / -15C – 24C |
| Üzemeltetési határok belső hőm. hűtés /fűtés | +18C – 32C / 8C – 27C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Utolsó módosítás: 2023.07.19.