MITSUBISHI MSZ-HR belépő MODELL
MSZ-HR sorozat
Megnyugszik a tekintet
Nézzen rá a lekerekített dizájnra. Az egyszerűség, a barátságos benyomás, mellyel tekintete találkozni fog. Mindez úgy, hogy a beltéri egység kompakt méretei akár az általánosnál kisebb, szűkebb helyekre biztosítják a beépíthetőséget.
Egyszerű mint felnézni az égre!
A széria jól átgondolt távirányítóval rendelkezik és a valóban gyakran használt funkciókra fókuszál. Azonnal elérhető egyszerűséggel kínálja Önnek a légkondicionáló valamennyi kényelmi lehetőségét.
Pont annyit tud, amennyit kell!
A Mitsubishi a világ legkiemelkedőbb invertereit gyártja. Az MSZ-HR légkondicionálókban az inverter automatikusa választja ki a szükséges teljesítményt. Pont annyit, amennyi kell!
A sorozat Wi-Fi csatlakozási lehetősége opcionális, és már ez a sorozat is a legmodernebb R32-es hűtőközeggel van töltve.
MSZ-HR SOROZAT TERMÉKJELLEMZŐI
– WiFi előkészítés (Opcionálisan rendelhető)
– Gazdaságos hűtés (További energiamegtakarítás érhető el azáltal, hogy hűtő üzemmódban a beállított hőmérsékletet automatikusan +2 fokkal megemeli. A csökkentett hűtési teljesítmény egy speciális szellőztető program miatt nem érzékelhető).
– Be/Ki időzítő (A funkció használatával fix be- és kikapcsolási idők programozhatóak be).
– Függőleges légterelés (A kifúvó oldali lamella fel-le mozog, ezzel a légkondicionált levegőt kellemesen oszlatja el a helyiség minden részében).
– Visszakapcsolás feszültségkimaradást követően (A feszültség visszakapcsolásakor a készülék automatikusan az utolsó kiválasztott beállítással indul el. Ez nagyfokú üzembiztonságot biztosít).
– R32 hűtőközeggel röltve
– Inverter technológia (A kültéri egység energiatakarékos inverter technológiával van felszerelve).
MITSUBISHI MSZ-HR sorozat elérhető modellek
|
Cikkszám |
Teljesítmény |
Bruttó ár |
|
MSZ-HR25VF / MUZ-HR25VF |
2,5 kw |
érdeklődjön |
|
MSZ-HR35VF / MUZ-HR35VF |
3,5 kw |
érdeklődjön |
|
MSZ-HR50VF / MUZ-HR50VF |
5 kw |
érdeklődjön |
MITSUBISHI MSZ-HR sorozat technikai paraméterek
Technikai paraméterek 2,5 kW
| Cikkszám | MSZ-HR25VF / MUZ-HR25VF |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,5 kW / 3,15 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,2 / 4,3 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 280 x 838 x 228 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 538 x 699 x 249 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) alacsony / magas üzemmód | 21/43 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -10C – 46C / -10C – 24C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,4 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 3,5 kW
| Cikkszám | MSZ-HR35VF / MUZ-HR35VF |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,4 kW / 3,6 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,2 / 4,3 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 280 x 838 x 228 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 538 x 699 x 249 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) alacsony / magas üzemmód | 22/46 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -10C – 46C / -10C – 24C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,45 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 5 kW
| Cikkszám | MSZ-HR50VF / MUZ-HR50VF |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 5 kW / 5,4 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,5 / 4,3 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 280 x 838 x 228 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 550 x 800 x 2228 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) alacsony / magas üzemmód | 28/45 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -10C – 46C / -10C – 24C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,8 |
| Garancia | 3 év |
A MITSUBISHI ELECTRIC TERMÉKEK ÁRA FOLYAMATOSAN VÁLTOZIK A FORINT / EURO ÁRFOLYAM INGADOZÁSAINAK KÖSZÖNHETŐEN EZÉRT AZ ITT FELTÜNTETETT ÁRAK CSAK TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰEK, KONKRÉT AJÁNLAT KIKÜLDÉSE ELŐTT MINDEN ESETBEN EGYEZTETÜNK A PONTOS ÁRAKRÓL! KÖSZÖNJÜK A MEGÉRTÉST!
Friss hírek, akciók a Facebookon
Utolsó módosítás: 2023.05.21.