TCL THERMO-X
THERMO-X SZÉRIA
Matt panelje kiemeli a többi klíma közül. A légbefúvás olyan egyenletes, mint egy lágy fuvallat, a 4 irányú légtereléssel együtt kiemelkedő a komfortérzet a hűtött vagy fűtött helyiségben. 4in1 szűrő és öntisztító funkció gondoskodik a levegő tisztaságáról.
A csepptálca fűtésnek és a széles üzemi tartománynak köszönhetően bátran használható fűtésre is. A beépített WiFinek köszönhetően akár okosotthonba
is kapcsolható.
Termékjellemzők
- Lágy fuvallat A berendezés légterelő lamelláin található 1.400 mikro méretű lyukon keresztül erőteljes légmozgás nélkül képes a készülék lehűteni a helyiséget ezzel is kellemes környezetet teremtve.
- 4 irányú légterelés A légterelő lamellák 4 irányú (függőleges és vízszintes) állítási lehetőségének köszönhetően a helyiség hűtése és a légbefúvás egyenletes a beltéri egység helyétől függetlenül, így a komfortérzet jelentősen megnő.
- LED kijelző
- „Anti cold air” Fűtés üzemmódban a beltéri ventilátor sebességét az elpárologtató hőmérséklete határozza meg. Csak akkor kezd el működni a ventilátor, ha a hőmérséklet elég meleg, ezzel is megakadályozva a hideg levegő beáramlását a készülék bekapcsolásakor vagy leolvasztás után.
- 4 in 1 szűrő A keringetett levegő minőségéről a 4in1 QuadruPuri szűrőrendszer gondoskodik, mely egy előszűrőből, egy ezüst ion antibakteriális rétegből, egy nagy hatékonyságú HEPA szűrőből és egy apró részecskéket is kiszűrő elemből áll.
- „I feel” funkció A távirányítóba beépített érzékelő segítségével mindig a nekünk leginkább megfelelő lesz a hőérzet. Helyezzük a távirányítót a helyiségen belül oda, ahol a legtöbbet tartózkodunk.
- „Smart Air Flow” Hűtés üzemmódban a légterelés felfelé, fűtés üzemmódban lefelé irányul a funkció bekapcsolásával.
- Automatikus légterelés fel-le
- Csepptálca fűtés
- Wi-fi Applikáción keresztül egy okostelefonnal a berendezés funkciói bárhonnan bármikor vezérelhetőek.
- A++ energiaosztály
TCL THERMO-X elérhető modelljei
|
Cikkszám |
Teljesítmény |
Bruttó ár |
|
TAC-09TMX/TPG11 |
2,6 kw |
251 460.- |
|
TAC-12TMX/TPG11 |
3,4 kw |
266 700.- |
|
TAC-18TMX/TPG |
5,1 kw |
368 300.- |
Technikai paraméterek 2,6 kW
| Cikkszám | TAC-09TMX/TPG11 |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,6 kW / 2,63 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,3 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 790 x 275 x 192 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 777 x 498 x 290 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 22/25/33/37/41 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -15C – 53C / -20C – 30C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,53 |
| Garancia | gyártó által meghatározott |
Technikai paraméterek 3,4 kW
| Cikkszám | TAC-12TMX/TPG11 |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,4 kW / 3,43 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,3 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 790 x 275 x 192 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 777 x 498 x 290 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 22/25/33/37/41 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -15C – 53C / -20C – 30C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,55 |
| Garancia | gyártó által meghatározott |
Technikai paraméterek 5,1 kW
| Cikkszám | TAC-18TMX/TPG11 |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 5,1 kW / 5,13 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 920 x 306 x 195 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 853 x 602 x 349 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 27/35/38/41/43 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -15C – 53C / -20C – 30C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,92 |
| Garancia | gyártó által meghatározott |
Friss hírek, akciók, információk a facebookon: https://www.facebook.com/YourKlima
Utolsó módosítás: 2024.06.22.