POLAR LITE
A Polar az első, kifejezetten a közép-kelet európai vásárlási igények alapján optimalizált légkondicionáló márka. Biztos lehet benne, hogy kedvező árú klímájával együtt a helyi igényeknek megfelelő megbízhatóság és magas minőség kerül otthonába.
Pénztárcabarát – Kiváló ár-érték arányú készüléket keres hűtésre és fűtésre? Nem kell tovább keresnie!
Egész évben társ – A Polar klímák gondoskodnak a kellemes hőmérsékletről télen-nyáron!
Egyszerűen nagyszerű – Minden légkondicionáló mellé teljes magyar nyelvű leírást kap, hogy a használata gyerekjáték legyen.
EXTRÁKBÓL SOSEM ELÉG
A Polar klíma felszerelése után rend és tisztaság marad otthonába, mivel a berendezés egyszerűen és gyorsan telepíthető.
A Polar klíma hosszú időre társa lesz, mert minden készülékre kiterjesztett garancia érvényes, 3 év a berendezésre, 5 év a kompresszorra, valamint kiterjedt szervizhálózat gondoskodik készüléke folyamatos működéséről.
Funkciók: Automatikus üzemmód választás, 8 C temperálás, turbó üzemmód, páramentesítő funkció, komfort hűtés, hűtés alacsony hőmérsékleten, szuper csendes üzem, 5 fokozatú ventilátor, Anti-Cold Air, automatikus újraindítás, automatikus hibakeresés, intelligens leolvasztás, erőteljes hűtés, kikapcsolható kijelző, lamella pozíció memória, vészhelyzeti üzemeltetés, I feel, rozsdaálló, smart légáram, széles feszültség tartomány, gyermekzár, öntisztítás, hűtőközeg szivárgás érzékelés, mosható szűrő, elalvás üzemmód, takarékos üzemmód, 24 órás időzítő, intelligens inverter algoritmus.
Termékjellemzők
- 24 órás időzítő – amely lehetővé teszi, hogy beállítson egy időpontota ki – be kapcsolásra
- Inverteres technológia
- Elalvás üzemmód – A ventilátor sebbességet a nyugodt alváshoz igazítja
- Automatkus ventilátor fokozat – a beálított hőmérséklethez kiválasztja a szükséges ventilátor sebességet
- Páramentesítés – csökkenti a levegő páratartalmát
- Automatkus újraindítás – Áramkimaradás után az egység automatikusan újraindul
- Öndiagnosztika – leegyszerűsíti a karbantartást, a rendszerhibák kijelzésével
- Intelligens leolvasztás – megvédi az elektromos egységet, ezáltal jobb hatásfokkal fűt
- Gyerekzár – bekapcsolásával a távirányítón nem működnek a gombok
- Mosható szűrő – Könnyen hozzáférhető, tetszőlegesen mosható
POLAR LITE elérhető modelljei
| Cikkszám | Teljesítmény | Bruttó ár |
|
SIEH0025SDL/ SO1H0025SDL |
2,5 kW |
218 900,-Ft 192 900.-Ft |
|
SIEH0035SDL/ SO1H0035SDL |
3,5 kW |
226 900,-Ft 199 900.-Ft |
|
SIEH0050SDL/ SO1H0050SDL |
5 kW |
378 900,-Ft 330 900.-Ft |
Technikai paraméterek 2,5 kW
| Cikkszám | SIEH0025SDL/SO1H0025SDL |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,6 kW / 2,61 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,3 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (h x m x sz) mm | 698 x 255 x 190 |
| Kültéri egység méretei (h x m x sz) mm | 777 x 498 x 290 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 40/37/33/25/22 |
| Működési tartomány | -15-+53 °C / -15-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 3,5 kW
| Cikkszám | SIEH0035SDL/SO1H0035SDL |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,4 kW / 3,42 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (h x m x sz) mm | 777 x 250 x 201 |
| Kültéri egység méretei (h x m x sz) mm | 777 x 498 x 290 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 40/37/33/25/22 |
| Működési tartomány | -15-+53 °C / -15-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 5 kW
| Cikkszám | SIEH0050SDL/SO1H0050SDL |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 5,1 kW / 5,1 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (h x m x sz) mm | 910 x 294 x 206 |
| Kültéri egység méretei (h x m x sz) mm | 780 x 602 x 347 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 43/41/38/35/27 |
| Működési tartomány | -15-+53 °C / -15-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
A berendezések szakszerviz által történő telepítést, üzembe helyezést, rendszeres karbantartást igényelnek.
Segítség a megfelelő klíma kiválasztásához: https://yourklima.hu/2022/02/17/segitseg-a-megfelelo-klima-kivalasztasahoz/
Friss hírek, információk a facebook-on!
Utolsó módosítás: 2023.05.21.