POLAR OPTIMUM
A Polar az első, kifejezetten a közép-kelet európai vásárlási igények alapján optimalizált légkondicionáló márka. Biztos lehet benne, hogy kedvező árú klímájával együtt a helyi igényeknek megfelelő megbízhatóság és magas minőség kerül otthonába.
Pénztárcabarát – Kiváló ár-érték arányú készüléket keres hűtésre és fűtésre? Nem kell tovább keresnie!
Egész évben társ – A Polar klímák gondoskodnak a kellemes hőmérsékletről télen-nyáron!
Egyszerűen nagyszerű – Minden légkondicionáló mellé teljes magyar nyelvű leírást kap, hogy a használata gyerekjáték legyen.
EXTRÁKBÓL SOSEM ELÉG
A Polar klíma felszerelése után rend és tisztaság marad otthonába, mivel a berendezés egyszerűen és gyorsan telepíthető.
A Polar klíma hosszú időre társa lesz, mert minden készülékre kiterjesztett garancia érvényes, 3 év a berendezésre, 5 év a kompresszorra, valamint kiterjedt szervizhálózat gondoskodik készüléke folyamatos működéséről.
Funkciók: Automatikus üzemmód választás, 3D légáram, széles fűtési tartomány, 8 C temperálás, turbó üzemmód, páramentesítő funkció, komfort hűtés, hűtés alacsony hőmérsékleten, szuper csendes üzemmód, 5 fokozatú ventilátor, Anti-Cold Air, alaplemez fűtés, automatikus újraindítás, automatikus hibakeresés, intelligens leolvasztás, erőteljes hűtés, rozsdaálló, kikapcsolható kijelző, lamella pozíció memória, vészhelyzeti üzemeltetés, I feel, smart légáram, wifi, széles feszültség tartomány, gyermekzár, öntisztítás, hűtőközeg szivárgás érzékelés, mosható szűrő, 3 in 1 szűrő, elalvás üzemmód, takarékos üzemmód, 24 órás időzítő, intelligens inverter algoritmus.
Termékjellemzők
- Gazdaságos üzemmód – Komfort anélkül, hogy zavart keltene az áramellátásban
- Automatikusan tisztuló szűrő – optimális komfort és hatékonyság mindenkor
- 3-D légáramlás – egyenletes hőmérséklet az egész helyiségben
- Beltéri egység csendes üzemmód – a komfortot érezni fogja, de hallani nem
- 24 órás időzítő – amely lehetővé teszi, hogy beállítson egy időpontota ki – be kapcsolásra
- Wifi szabályzás – Opcionális – Online szabályozási lehetőség – teljes szabályzás, bármikor, bárhonnan
- Beépített WIFI
- Eneriahatékonyság
- Inverteres technológia
- Elalvás üzemmód – A ventilátor sebbességet a nyugodt alváshoz igazítja
- Páramentesítés – csökkenti a levegő páratartalmát
- Automatkus újraindítás – Áramkimaradás után az egység automatikusan újraindul
- Öndiagnosztika – leegyszerűsíti a karbantartást, a rendszerhibák kijelzésével
- Intelligens leolvasztás – megvédi az elektromos egységet, ezáltal jobb hatásfokkal fűt.
POLAR OPTIMUM elérhető modelljei
| Cikkszám | Teljesítmény | Bruttó ár |
|
SIEH0025SDO/ SO1H0025SDO |
2,5 kW |
276 900,-Ft 240 900.-Ft |
|
SIEH0035SDO/ SO1H0035SDO |
3,5 kW |
295 900,-Ft 257 900.-Ft |
|
SIEH0050SDO/ SO1H0050SDO |
5 kW |
421 900,-Ft 366 900.-Ft |
|
SIEH0070SDO/ SO1H0070SDO |
7 kW |
520 900,-Ft 453 900.-Ft |
Technikai paraméterek 2,5 kW
| Cikkszám | SIEH0025SDO/SO1H0025SDO |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,6 kW / 2,63 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,3 / 4,1 |
| Beltéri egység méretei (h x m x sz) mm | 790 x 275 x 192 |
| Kültéri egység méretei (h x m x sz) mm | 777 x 498 x 290 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 41/37/33/25/22 |
| Működési tartomány | -15-+53 °C / -20-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 3,5 kW
| Cikkszám | SIEH0035SDO/SO1H0035SDO |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,4 kW / 3,43 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,1 |
| Beltéri egység méretei (h x m x sz) mm | 790 x 275 x 192 |
| Kültéri egység méretei (h x m x sz) mm | 777 x 498 x 290 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 41/37/33/25/22 |
| Működési tartomány | -15-+53 °C / -20-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 5 kW
| Cikkszám | SIEH0050SDO/SO1H0050SDO |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 5,1 kW / 5,13 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,1 |
| Beltéri egység méretei (h x m x sz) mm | 920 x 306 x 195 |
| Kültéri egység méretei (h x m x sz) mm | 853 x 602 x 349 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 43/41/38/35/27 |
| Működési tartomány | -15-+53 °C / -20-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 7 kW
| Cikkszám | SIEH0070SDO/SO1H0070SDO |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 6,84 kW / 7,05 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,5 / 4,1 |
| Beltéri egység méretei (h x m x sz) mm | 1100 x 333 x 222 |
| Kültéri egység méretei (h x m x sz) mm | 920 x 699 x 380 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 47/42/38/34/31 |
| Működési tartomány | -15-+53 °C / -20-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
A berendezések szakszerviz által történő telepítést, üzembe helyezést, rendszeres karbantartást igényelnek.
Segítség a megfelelő klíma kiválasztásához: https://yourklima.hu/2022/02/17/segitseg-a-megfelelo-klima-kivalasztasahoz/
Friss hírek, információk a facebook-on!
Utolsó módosítás: 2023.05.21.