POLAR ULTIMATE
A Polar az első, kifejezetten a közép-kelet európai vásárlási igények alapján optimalizált légkondicionáló márka. Biztos lehet benne, hogy kedvező árú klímájával együtt a helyi igényeknek megfelelő megbízhatóság és magas minőség kerül otthonába.
Pénztárcabarát – Kiváló ár-érték arányú készüléket keres hűtésre és fűtésre? Nem kell tovább keresnie!
Egész évben társ – A Polar klímák gondoskodnak a kellemes hőmérsékletről télen-nyáron!
Egyszerűen nagyszerű – Minden légkondicionáló mellé teljes magyar nyelvű leírást kap, hogy a használata gyerekjáték legyen.
EXTRÁKBÓL SOSEM ELÉG
A Polar klíma felszerelése után rend és tisztaság marad otthonába, mivel a berendezés egyszerűen és gyorsan telepíthető.
A Polar klíma hosszú időre társa lesz, mert minden készülékre kiterjesztett garancia érvényes, 3 év a berendezésre, 5 év a kompresszorra, valamint kiterjedt szervizhálózat gondoskodik készüléke folyamatos működéséről.
Funkciók: Automatikus üzemmód választás, 3D légáram, széles fűtési tartomány, 8 C temperálás, turbó üzemmód, páramentesítő funkció, komfort hűtés, hűtés alacsony hőmérsékleten, szuper csendes üzemmód, Anti Cold Air, alaplemez fűtés, 5 fokozatú ventilátor, huzatmentes technológia, automatikus újraindítás, automatikus hibakeresés, intelligens leolvasztás, erőteljes hűtés, rozsdaálló, kikapcsolható kijelző, lamella pozíció memória, vészhelyzeti üzemeltetés, I feel, smart légáram, wifi, széles feszültség tartomány, gyermekzár, hűtőközeg szivárgás érzékelés, Titan Gold bevonat, öntisztítás, mosható szűrő, 3 in 1 szűrő, elalvás üzemmód, takarékos üzemmód, 24 órás időzítő, intelligens inverter technológia.
Termékjellemzők
- Gazdaságos üzemmód – Komfort anélkül, hogy zavart keltene az áramellátásban
- Automatikusan tisztuló szűrő – optimális komfort és hatékonyság mindenkor
- 3-D légáramlás – egyenletes hőmérséklet az egész helyiségben
- Beltéri egység csendes üzemmód – a komfortot érezni fogja, de hallani nem
- Kültéri egység csendes üzemmód – még a szomszédokat sem zavarja
- 24 órás időzítő – amely lehetővé teszi, hogy beállítson egy időpontota ki – be kapcsolásra
- Wifi szabályzás – Opcionális – Online szabályozási lehetőség – teljes szabályzás, bármikor, bárhonnan
- Beépített WIFI
- Eneriahatékonyság
- Inverteres technológia
- Elalvás üzemmód – A ventilátor sebbességet a nyugodt alváshoz igazítja
- Csendes működés – csökkenti a zajt bel és kültéren egyaránt
- Páramentesítés – csökkenti a levegő páratartalmát
- Automatkus újraindítás – Áramkimaradás után az egység automatikusan újraindul
- Öndiagnosztika – leegyszerűsíti a karbantartást, a rendszerhibák kijelzésével
- Gyerekzár – bekapcsolásával a távirányítón nem működnek a gombok
- Mosható szűrő – Könnyen hozzáférhető, tetszőlegesen mosható
POLAR ULTIMATE elérhető modelljei
| Cikkszám | Teljesítmény | Bruttó ár |
|
SIEH0025SDU/ SO1H0025SDU |
2,5 kW |
315 900,-Ft 283 900.-Ft |
|
SIEH0035SDU/ SO1H0035SDU |
3,5 kW |
331 900,-Ft 297 900.-Ft |
Technikai paraméterek 2,5 kW
| Cikkszám | SIEH0025SDU/SO1H0025SDU |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,7 kW / 2,9 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A++ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,6 |
| Beltéri egység méretei (h x m x sz) mm | 833 x 310 x 195 |
| Kültéri egység méretei (h x m x sz) mm | 795 x 305 x 549 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 43/38/36/27/24 |
| Működési tartomány | -15-+53 °C / -25-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 3,5 kW
| Cikkszám | SIEH0035SDU/SO1H0035SDU |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,66 kW / 3,94 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A++ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,6 |
| Beltéri egység méretei (h x m x sz) mm | 833 x 310 x 195 |
| Kültéri egység méretei (h x m x sz) mm | 795 x 305 x 549 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 43/38/36/27/24 |
| Működési tartomány | -15-+53 °C / -25-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
A berendezések szakszerviz által történő telepítést, üzembe helyezést, rendszeres karbantartást igényelnek.
Segítség a megfelelő klíma kiválasztásához: https://yourklima.hu/2022/02/17/segitseg-a-megfelelo-klima-kivalasztasahoz/
Friss hírek, információk a facebook-on!
Utolsó módosítás: 2023.05.21.