Hisense – ECO SMART
A Hisense – Eco Smart népszerű választás a leggyakoribb igényekre. A beltéri egység dizájnja szinte minden lakásba illeszkedik. Mind a kültéri egység, mind a beltéri egység minimális zajkibocsátással dolgozik, kompakt méreteinek köszönhetően mindenhova könnyedén szerelhető. Elegáns rejtett kijelzője éjszakára elsötétíthető.
A komfortról rengeteg egyéb funkció gondoskodik, pl. az öt fokozatban állítható ventilátor, 4 különböző alvási program, vagy „I feel” funkció. Ha meleg lakásba érkezik haza, elég egy gombnyomás és a szuper funkció pillanatok alatt elviselhetővé teszi hőmérsékletet. De nem is kell ezzel várni a hazaérkezésig, már útközben a telefonjáról is indíthatja klímáját. Ehhez WiFi modulra és a HiSmart Life alkalmazásra lesz szüksége.
Főbb funkciók:
- Csendes üzemmód
- Okos üzemmód
- Opcionális WiFi modul
- Szupergyors hűtés és fűtés mód
- Alvási programok
- Időzíthető ki-és bekapcsolás
- Motoros vízszintes légterelő mozgatás
- Automatikus fűtés 8 °C hőmérséklet alatt
- Kijelző elsötétítés
- 5 ventilátor fokozat vagy automata
HISENSE ECO SMART elérhető modelljei
|
Cikkszám |
Teljesítmény |
Bruttó ár |
|
CA25YR03A |
2,6 kW |
215 950,-Ft |
|
CA25YR03A |
3,4 kW |
227 950,-Ft |
|
CA50SX1A |
5,2 kW |
326 950,-Ft |
Technikai paraméterek 2,6 kW
| Cikkszám | CA25YR03A |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,6 kW / 2,7 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 790 x 255 x 200 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 660 x 483 x 240 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 19/28/30/33/35/37/38 |
| Működési tartomány (fűtés / hűtés) | -15-+24 °C / -15-+43 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 3,4 kW
| Cikkszám | CA35YR03A |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,4 kW / 3,8 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 790 x 255 x 200 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 660 x 483 x 240 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 19/28/31/34/36/37/38 |
| Működési tartomány (fűtés / hűtés) | -15-+24 °C / -15-+43 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 5,2 kW
| Cikkszám | CA50SX1A |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 5 kW / 5,6 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 890 x 300 x 220 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 810 x 585 x 280 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 33/…/46 |
| Működési tartomány (fűtés / hűtés) | -15-+24 °C / -15-+43 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
A berendezések szakszerviz által történő telepítést, üzembe helyezést, rendszeres karbantartást igényelnek.
Segítség a megfelelő klíma kiválasztásához: https://yourklima.hu/2022/02/17/segitseg-a-megfelelo-klima-kivalasztasahoz/
Friss hírek, információk a facebook-on!
Utolsó módosítás: 2023.05.20.