FISHER COMFORT PLUS 2023
A rezsibarát klíma, ami télen fűt, nyáron hűt!
Az új Comfort Plus egész évben a kényelmet szolgálja, alacsony üzemeltetési költség és környezetbarát technológia mellett.
Tekintse meg a bemutatkozó videót itt.
Kiemelt funkciók:
- SCOP: 4.6 (2.7 és 3.5kW termékeknél)
- A+++ / A++ energiahatékonyságú klímaberendezés (2,7 kW, 3,5 kW készülékeknél)
- Rezsibarát klíma – akár 1,13 kW fogyasztás hűtési üzemmódban, 8 óra alatt. (Ez körülbelül 1 mosás fogyasztásának felel meg mosógépben; 1 mosás = kb.2kg ruha 50°c-on)
- H tarifára köthető (olcsóbb áram fűtési szezonban, korlátlanul!).
- Wifi és infra távirányító.
- Karterfűtés és tálcafűtés, ami a téli működést biztosítja.
- Komfortos, egyenletes hőérzet a légterelők több irányú mozgásának köszönhetően.
- 6 funkció a tiszta és egészséges levegő biztosításáért.
- Gyors és könnyű szerelés és karbantarthatóság, könnyű és hatékony tisztítás.
Termékjellemzők
Kényelmi funkciók:
- Wifi
- „Follow me” funkció
- „Ne fújj rám” funkció„
- Fokozatmentesen állítható beltéri ventilátor
- „TURBO” üzemmód
- Alacsony zajszintű üzemmód
- 4 irányú automatikus légterelés (le/fel/jobbra/balra)
- Légterelő memória funkció
- Meleg indítás
- Párátlanító üzemmód
Időzítés - Éjszakai üzemmód (sleep)
- Automatikus átváltás hűtés és fűtés között
- Automatikus újraindulás áram kimaradás után
- Digitális kijelző
- Kikapcsolható kijelzőpanel és némítás
- Belső hőmérséklet kijelzés
- Memóriában eltárolható egyéni beállítás
- Infra távirányító
- Billentyűzár
Vezetékes távirányító csatlakozási lehetőség - Öndiagnosztika – hibakijelzés
- Hűtőköri hibakijelzés
- Könnyű szerelhetőség és karbantarthatóság
Energiahatékonyság
- SEER A+++
- ECO gazdaságos hűtő üzemmód
- Korlátozható teljesítményfelvétel (hűtés üzemben)
- Korlátozható hőmérsékletbeállítási tartomány (opció)
- Éves energiafogyasztás
- inverter
Téli üzemeltetés
- SCOP A++
- 8°C temperáló fűtés
- Karterfűtés kompresszoron
- Tálcafűtés a kondenzátor alatt
Tiszta és egészséges levegőt segítő funkciók
- Aktív tisztító funkció
- „Cold plasma” iongenerátor
- R32 hűtőközeg
- „Hideg-katalitikus” finomszűrő
- „BIO HEPA” finomszűrő
- Növelt hatékonyságú egyszerűen kezelhető porszűrő
- „Golden fin” bevonatú hőcserélő
FISHER COMFORT PLUS 2023 elérhető modelljei
| Cikkszám | Teljesítmény | Bruttó listaár |
| FSAIF-CP-91AE3/FSOAIF-CP-91AE3 | 2,7 kW |
317 900,-Ft 277 110.-Ft |
| FSAIF-CP-121AE3/FSOAIF-CP-121AE3 | 3,5 kW |
339 900,-Ft 296 909.- Ft |
| FSAIF-CP-181AE3/FSOAIF-CP-181AE3 | 5,2 kW | 436 410,-Ft |
| FSAIF-CP-241AE3/FSOAIF-CP-241AE3 | 7,0 kW | 516 510,-Ft |
Technikai paraméterek 2,7 kW
| Cikkszám | FSAIF-CP-91AE3 |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,7 kW / 3,1 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A++ |
| SEER / SCOP | 9,5 / 4,6 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 855 x 300 x 235 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 765 x 555 x 303 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) max / köz / min | 40 / 32 / 21 |
| Üzemeltetési határok külső hőm. hűtés /fűtés | -15C – 50C / -20C – 24C |
| Üzemeltetési határok belső hőm. hűtés /fűtés | +16C – 32C / 0C – 30C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 3,5 kW
| Cikkszám | FSAIF-CP-121AE3 |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,5 kW / 3,95 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A++ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,6 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 855 x 300 x 235 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 765 x 555 x 303 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) max / köz / min | 41 / 32 / 21 |
| Üzemeltetési határok külső hőm. hűtés /fűtés | -15C – 50C / -20C – 24C |
| Üzemeltetési határok belső hőm. hűtés /fűtés | +16C – 32C / 0C – 30C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 5,2 kW
| Cikkszám | FSAIF-CP-181AE3 |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 5,27 kW / 5,56 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A+ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,3 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 1023 x 322 x 246 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 890 x 673 x 342 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) max / köz / min | 41 / 32 / 22 |
| Üzemeltetési határok külső hőm. hűtés /fűtés | -15C – 50C / -20C – 24C |
| Üzemeltetési határok belső hőm. hűtés /fűtés | +16C – 32C / 0C – 30C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 7 kW
| Cikkszám | FSAIF-CP-241AE3 |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 7,03 kW / 7,32 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A+ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,2 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 1096 x 370 x 280 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 890 x 673 x 342 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) max / köz / min | 45 / 32 / 21 |
| Üzemeltetési határok külső hőm. hűtés /fűtés | -15C – 50C / -20C – 24C |
| Üzemeltetési határok belső hőm. hűtés /fűtés | +16C – 32C / 0C – 30C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Utolsó módosítás: 2024.06.22.