AUX GAMMA 2 széria
Az új AUX GAMMA 2 belépő az AUX légkondicionálók világába, ahol a kiváló minőség és a legmodernebb kényelmi szolgáltatások sokasága magától értetődő.
Az AUX GAMMA 2 készülék a komfort és a gazdaságosság tökéletes ötvözete.
Fedezze fel Ön is a nyugodt pihenéshez nélkülözhetetlen Ultra csendes üzemmód, az okoseszközökről vezérlés lehetősége vagy az optimális légáramlást biztosító Flow4D légbefúvó rendszer által nyújtott előnyöket.
Az AUX készülékek nem csak magas megbízhatósággal és igen gazdag funkciókínálattal rendelkeznek, de tapasztalatok és mérések alapján árkategóriájában kiemelkedően csendes működést biztosítanak alacsony áramfogyasztás mellett.
Az AUX klímák palettáján a AUX Gamma 2, Kappa, Delta 2 és Omega klímaszettek azok a termékek, melyeknek elsődleges célcsoportja a lakosság. Ezek a készülékek 3+7 év kiterjesztett jótállással rendelkeznek.
- iFeel adaptív hőmérsékletszabályzás
- Négyirányú motoros lamellamozgatás (Flow4D)
- Integrált Wi-Fi vezérlés
Az adaptív hőmérsékletszabályzás a távirányítón érzékelt hőmérséklet alapján vezérli a berendezés a működését.
Ezáltal a tartózkodás konkrét helyéhez igazíthatja a kívánt hőmérsékletet.
A beltéri egység képes vízszintes és függőleges irányú motorosan vezérelt légterelésre.
Az utolsó beállítás automatikusan tárolásra kerül, így ki és bekapcsoláskor, illetve üzemmódváltáskor is megmarad.
A légkondicionáló berendezés a beépített Wi-Fi modulon keresztül távolról is vezérelhető okostelefonnal.
Az AC Freedom alkalmazás segítségével akár lakáson belülről és kívülről is csatlakozhat az eszközhöz, és módosíthatja a beállításait.
Termékjellemzők
- Automatikus újraindítás áramszünet esetén
- Éjszakai üzemmód
- Öndiagnosztika
- Páramentesítő üzemmód
- Időzítő funkció
- Turbó hűtés üzemmód
- iFeel adaptív hőmérsékletszabályzás
- Négyirányú motoros lamellamozgatás (Flow4D)
- iClean öntisztító funkció
- UltraSilent csendes működés üzemmód, akár 19 dB(A)
- AntiFungus gombamentesítő funkció
- Intelligens fűtésindítás
- Mosható porfilter
- ECO Energiatakarékos üzemmód
- PM2.5 filter
- Rejtett előlapi LED kijelző
- Silver Ion ezüst ion filter
- Intelligens leolvasztás
- GoldenFin aranyozott bevonat a hőcserélőn
- Fűtés -15°C külső hőmérsékletig
- Health funkció hidegplazma-generátorral
- Integrált Wi-Fi vezérlés
- AntiFreeze temperáló funkció fagymentesítéshez
- R32 környezetbarát hűtőközeg
- 3+7 év kiterjesztett szavatosság
- H-tartifa kompatibilitás
- FineMatt fehér borítás
GAMMA 2 elérhető modellek
|
Cikkszám |
Teljesítmény |
Bruttó ár |
|
ASW-H09B5C4/JMR3DI-C3-2 |
2,7 kw |
254 900.- |
|
ASW-H12C5C4/JMR3DI-B8-2 |
3,5 kw |
269 900.- 249 900.- |
|
ASW-H18E3D4/JMR3DI-C0-2 |
5,3 kw |
389 900.- |
|
ASW-H24F7A4/JMR3DI-B9-2 |
7,2 kw |
459 900.- |
Technikai paraméterek
AUX GAMMA 2 2,7 kW
| Cikkszám | ASW-H09B5C4/JMR3DI-C3-2 |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,7 kW / 3 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,2 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 792 x 292 x 201 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 705 x 530 x 279 |
| Beltéri hangnyomás szint átlag (dBA) | 43 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -15 C – 52C / -15C – 24C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,56 |
| Garancia | gyártó által meghatározott |
AUX GAMMA 2 3,5 kW
| Cikkszám | ASW-H12C5C4/JMR3DI-B8-2 |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,5 kW / 3,8 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,09 / 4,03 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 792 x 292 x 201 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 705 x 530 x 279 |
| Beltéri hangnyomás szint átlag (dBA) | 43 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -15 C – 52C / -15C – 24C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,56 |
| Garancia | gyártó által meghatározott |
AUX GAMMA 2 5,3 kW
| Cikkszám | ASW-H18E3D4/JMR3DI-C0-2 |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 5,3 kW / 5,6 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 7 / 4,19 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 940 x 316 x 224 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 785 x 555 x 300 |
| Beltéri hangnyomás szint átlag (dBA) | 47 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -15 C – 52C / -15C – 24C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 1,030 |
| Garancia | gyártó által meghatározott |
AUX GAMMA 2 7,2 kW
| Cikkszám | ASW-H24F7A4/JMR3DI-B9-2 |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 7,2 kW / 7,2 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,53 / 4,09 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 1132 x 330 x 232 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 900 x 700 x 350 |
| Beltéri hangnyomás szint átlag (dBA) | 53 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -15 C – 52C / -15C – 24C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 1,300 |
| Garancia | gyártó által meghatározott |