CASCADE BORA
A kiváló ár-érték arányú Cascade légkondicionáló berendezéseket azoknak ajánljuk, akik ragaszkodnak a magas minőséghez, ám nem kívánják megfizetni a világmárkák által kért felárat.
CASCADE BORA, ami csak a Cascade palettán számít belépő modellnek. Az Ön igényeihez tökéletesen alkalmazkodik a készülék az I feel funkciónak köszönhetően (ami a távirányítóba beépített érzékelő alapján szabályoz) akár rögtön, hiszen a Turbó funkció bekapcsolásával lényegesen gyorsabban érhető el a kívánt hőmérséklet. Túl párás a levegő? Vagy csak temperálni szeretne egy helyiséget? A Borának ez sem jelent gondot, sőt a Wi-Fi alkalmazás segítségével mindezt akár távolról is beállíthatja.
Kiemelt tulajdonságok: – 15 C °-ig hűtő/fűtő üzemmód; 8 C °-os temperálás; Wi-Fi „I feel” funkció; Cold Plasma ionizátor; Aktív szénszűrő; Automatikus leolvasztás; LED kijelző; H-tarifa
CASCADE BORA TERMÉKJELLEMZŐK
- Környzetbarát R32 gáz
- Cold Plasma ionizátor.
Olyan elektrosztatikus szűrő, amely először polarizálja a szennyeződéseket majd elektrosztatikus úton eltávolítja azokat. Csökkenti a szállópor részecskék koncentrációját. A plazma nem csak a mikroszkopikus porrészecskéket távolítja el hatékonyan a levegőből, hanem a cigaretta füstöt, szagokat, atkákat, baktériumokat és polleneket is. - 8°C Temperálás.
- A++ és A+ energiaosztály.
- „I feel” kényelmi funkció
A szobahőmérséklet pontos szabályozását teszi lehetővé a készülék távirányítójába épített érzékelő segítségével. Amennyiben a távirányítót a szoba egy megfelelő, jellemző pontján helyezi el, vagyis ott, ahol a legtöbbet tartózkodik, akkor a berendezés tökéletesen tud igazodni az Ön igényeihez és pontosan tudja tartani a kívánt hőmérsékletet. - Iker forgódugattyús kompresszor.
A kompresszor két – egymáshoz képest 180˚-ban elhelyezett – dugattyúja nagy hatásfokkal biztosítja a szükséges mértékű hűtőközeg áramlást. Ez a kialakítás garantálja a rezgésmentes, halk üzemelést, miközben a stabilitás is jelentősen javul és a kompresszor élettartama is jóval meghosszabbodik. - G10 technológiájú DC inverter vezérlés.
A legújabb GREE G10 inverter technológia folytán a kompresszor akár ultra alacsony fordulatszámmal is képes üzemelni, ami további energiamegtakarítást eredményezhet. - Wi-fi vezérlés
A WiFi Smart alkalmazással okostelefonról a világ bármely pontjáról vezérelhető a készüléke, és akár csoportba is tudja illeszteni a berendezéseit.
- Elegáns keskeny beltéri egység, LED kijelzővel
Téli időszakban fagyvédelmi temperálásra is alkalmas a berendezés azáltal, hogy ebben az üzemmódban 8 ˚C-os hőmérsékletet tud biztosítani jelentős energiamegtakarítás mellett. - 3 fokozatú ventilátor
- Párátlanítás
A párátlanítás segítségével a szobahőmérséklet változtatása nélkül csökkenthető a helyiség páratartalma. - Infra távirányító
- LED kijelző
- Intelligens leolvasztás.
A hagyományos leolvasztó rendszerekkel szemben, amik előre beállított időközönként leolvasztottak (akár óránként is), az intelligens rendszer csak akkor futtattja ezt, ha szükséges, ezzel is energiát takarít meg. - Soft start (lágyindítás) funkció
Ezen funkció segítségével a feszültség, valamint az indító áram mértéke is mérséklődik, ezáltal megóvja a készüléket a káros hatásoktól. - Turbó funkció.
- Automatikus újraindítás áramkimaradás után.
A készülék egy esetleges áramkimaradás után automatikusan visszaáll a legutolsó beállított értékre. - Automatikus lamella mozgatás függőlegesen
Biztosítja a helyiség hőmérsékletének állandóságát a levegő egyenletes elosztásával. - Zár funkció
Gombkombináció használatával lezárhatjuk, illetve feloldhatjuk a billentyűzetet be- és kikapcsolt állapotban egyaránt.
Cascade klíma garancia regisztráció: ITT
CASCADE BORA elérhető modelljei
| Cikkszám | Teljesítmény | Bruttó ár |
| CWH09AAA | 2,5 kW | 219 710,-Ft |
| CWH12AAB | 3,2 kW | 242 570.-Ft |
| CWH18AAD | 4,6 kW | 363 220,-Ft |
| CWH24AAD | 6,2 kW | 444 500,-Ft |
Technikai paraméterek 2,5 kW
| Cikkszám | CWH09AAA |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,5 kW / 2,8 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,5 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 773 x 250 x 185 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 776 x 540 x 320 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) max | 40 |
| Működési tartomány | -15-+43 °C / -15-+24 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 3,2 kW
| Cikkszám | CWH12AAB |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,2 kW / 3,4 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 773 x 250 x 185 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 776 x 540 x 320 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) max | 42 |
| Működési tartomány | -15-+43 °C / -15-+24 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 4,6 kW
| Cikkszám | CWH18AAD |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 4,6 kW / 5,2 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,4 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 970 x 300 x 225 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 899 x 596 x 378 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) max | 48 |
| Működési tartomány | -15-+43 °C / -15-+24 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 6,2 kW
| Cikkszám | CWH24AAD |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 6,2 kW / 6,5 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,8 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 970 x 300 x 225 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 955 x 700 x 396 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) max | 48 |
| Működési tartomány | -15-+43 °C / -15-+24 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |