DAIKIN COMFORA
A Daikin Comfora gyakorlatilag nem hallható, a készülék olyan csendben működik, hogy el is fogja felejteni, hogy ott van.
Az ezüst allergén eltávolító és légtisztító szűrő kiszűri az olyan allergéneket, mint a pollenek, ezzel folyamatosan tiszta levegőt biztosít. A 3D légszállítás egyesíti az automatikus függőleges és vízszintes légterelést, hogy a hideg/meleg levegő áramlása még a nagy terek sarkaihoz is eljusson. Az egység kompakt méretei miatt ideális felújítási projektekhez, különösen ajtó fölötti elhelyezéshez.
Daikin lakossági vezérlő (opcionális): vezérelje a beltéri egységet helyi hálózaton vagy interneten keresztül bárhonnan. Hangalapú parancsok az Amazon Alexa vagy a Google Assistant használatával az olyan fő funkciók kezeléséhez, mint a beállított érték, üzemmód, ventilátorsebesség, stb.
Az R32-es hűtőközeggel működő berendezések az R-410A hűtőközeghez képest 68%-kal csökkentik a környezeti hatásokat, ami a magas energia hatékonyságnak köszönhetően alacsonyabb energia fogyasztást eredményez.
Akár A++ szezonális hatékonysági értékek hűtés és fűtés terén.
Helytakarékos, modern, falra szerelhető kivitel.
DAIKIN COMFORA TERMÉKJELLEMZŐK
Energia-megtakarítás készenléti üzemmódban (A készenléti üzemmódban a tényleges energiafogyasztás 80%-kal csökken.)
3-D légáramlás (Egyesíti az automatikus függőleges és vízszintes légterelést, hogy a hideg/meleg levegő áramlása még a nagy terek sarkaihoz is eljusson.)
Gyakorlatilag nem hallható (Gyakorlatilag nem hallható: a készülék olyan csendben működik, hogy el is fogja felejteni, hogy ott van.)
Econo üzemmód (Csökkenti az energiafogyasztást, hogy más, nagy energiaigényű berendezéseket is használni lehessen. A funkció energiát is takarít meg.)
Éjszakai üzemmód (Energiát takarít meg, mert megakadályozza az éjszakai túlhűtést vagy túlfűtést.)
Csak ventilátor (Az egység használható ventilátorként is, ilyenkor hűtés vagy fűtés nélkül fújja a levegőt.)
Kényelmes üzemmód (A meleg vagy hideg levegőt nem irányítja közvetlenül a testre, így garantálja a huzatmentes működést.)
Erőteljes üzemmód (Kiválasztható gyors fűtés vagy hűtés céljából; az erőteljes üzemmód kikapcsolása után az egység visszatér a beállított üzemmódra.)
Automatikus hűtés-fűtés átkapcsolás (Automatikusan kiválasztja a fűtési vagy hűtési üzemmódot, hogy elérje a beállított hőmérsékletet.)
A beltéri egység csendes működése (A távirányító „Csendes” gombja a beltéri egység üzemi zajszintjét 3 dB(A)-val csökkenti)
Függőleges automatikus légterelés (Kiválasztható a levegő kimeneti terelőlapok automatikus függőleges mozgása a hatékony levegő- és hőmérséklet-eloszlásért az egész szobában.)
Vízszintes automatikus légterelés (Kiválasztható a levegő kimeneti zsaluk automatikus vízszintes mozgása, az egyenletes légáramlásért és hőmérséklet-eloszlásért.)
Automatikus ventilátorsebesség (Automatikusan kiválasztja a szükséges ventilátorsebességet, hogy elérje vagy fenntartsa a beállított hőmérsékletet.)
Ventilátor sebességfokozatok (5 fokozat) (Lehetővé teszi, hogy a megadott ventilátorsebességek közül válasszon.)
Száraz program (A páratartalom csökkenését a szobahőmérséklet változása nélkül éri el.)
Ezüst allergén eltávolító és légtisztító szűrő (Összegyűjti az allergéneket, pl. polleneket, ezzel biztosítva a tiszta levegő állandó ellátását)
Titán apatit szagtalanító szűrő (Lebontja az olyan zavaró szagokat, mint a dohány vagy a kisállatok szaga)
Légszűrő (Eltávolítja a levegőben szálló részecskéket, biztosítva így a tiszta levegő állandó ellátását.)
24 órás időkapcsoló (Beállítható, hogy egy 24 órás időszak alatt bármikor elindítsa a hűtést vagy a fűtést.)
Infravörös távirányító (Távolról elindítja, leállítja és szabályozza a légkondicionálót.)
Automatikus újraindítás (Az egység automatikusan az eredeti beállításokkal indul újra tápellátási hiba esetén.)
Öndiagnózis (Leegyszerűsíti a karbantartást a rendszerhibák vagy működési rendellenességek kijelzésével.)
Daikin Residential vezérlő (opcionális) (Okostelefon vagy táblagép segítségével bárhonnan szabályozhatja a beltéri klímáját.)
DAIKIN COMFORA elérhető modellek
|
Cikkszám |
Teljesítmény |
Bruttó ár |
|
FTXP20M9-RXP20M |
2 kw |
érdeklődjön |
|
FTXP25M9-RXP25M |
2,5 kw |
érdeklődjön |
|
FTXP35M9-RXP35M |
3,5 kw |
érdeklődjön |
|
FTXP50M-RXP50M |
5 kw |
érdeklődjön |
|
FTXP60M-RXP60M |
6 kw |
érdeklődjön |
|
FTXP71M-RXP71M |
7,1 kw |
érdeklődjön |
DAIKIN COMFORA technikai paraméterek
Technikai paraméterek 2 kW
| Cikkszám | FTXP20M9-RXP20M |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2 kW / 2,2 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A++ |
| SEER / SCOP | 6,79 / 4,65 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 286 x 770 x 225 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 550 x 658 x 275 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 39 / 25 / 19 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | +10C – 46C / -15C – 18C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,55 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 2,5 kW
| Cikkszám | FTXP25M9-RXP25M |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,5 kW / 2,4 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A++ |
| SEER / SCOP | 6,92 / 4,61 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 286 x 770 x 225 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 550 x 658 x 275 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 40 / 26 / 19 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | +10C – 46C / -15C – 18C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,55 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 3,5 kW
| Cikkszám | FTXP35M9-RXP35M |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,5 kW / 2,8 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A++ |
| SEER / SCOP | 6,62 / 4,64 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 286 x 770 x 225 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 550 x 658 x 275 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 43 / 27 / 20 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | +10C – 46C / -15C – 18C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,7 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 5 kW
| Cikkszám | FTXP50M-RXP50M |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 5,00 kW / 4,6 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 7,3 / 4,4 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 295 x 990 x 263 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 734 x 870 x 373 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 43 / 34 / 27 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | +10C – 46C / -15C – 18C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,9 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 6 kW
| Cikkszám | FTXP60M-RXP60M |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 6 kW / 4,8 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6 / 4,8 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 295 x 990 x 263 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 734 x 870 x 373 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 45 / 36 / 30 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | +10C – 46C / -15C – 18C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 1,15 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 7,1 kW
| Cikkszám | FTXP71M-RXP71M |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 7,1 kW / 6,2 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,2 / 4,01 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 295 x 990 x 263 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 734 x 870 x 373 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 46 / 37 / 32 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | +10C – 46C / -15C – 18C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 1,15 |
| Garancia | 3 év |