DAIKIN SENSIRA széria
A szezonális hatékonyság megmutatja, mennyire hatékony a légkondicionáló egy teljes hűtési vagy fűtési szezon alatt. Az R-32 hűtőközeggel működő berendezések az R-410A hűtőközeghez viszonyítva 68 %-kal csökkentik a környezetre gyakorolt hatást, és magas energiahatékonyságuknak köszönhetően közvetlenül hozzájárulnak az energiafogyasztás csökkentéséhez. A Sensira R-32 energia besorolása A++ fűtési üzemmódban az R-32 hűtőközeggel.
Megbízhatóság
A fűtési rendszer gördülékeny működésének biztosításához a Sensira R-32 továbbfejlesztett funkciókat kínál:
Swing kompresszor: az új fejlesztésű kompresszor inverteres technológiával és többlépcsős teljesítményfokozatokkal teszi lehetővé a berendezés teljesítményének szabályozását és energiaigény teljesítését. A forgó kompresszorhoz képest a swing kompresszor fokozott energiatakarékosságot, alacsonyabb berendezés leállási kockázatot és csendesebb, rezgésmentes működést biztosít.
Tökéletes komfort
Sík, stílusos első panel, amely könnyedén illeszkedik minden belső térbe, és könnyedén tisztítható. Az automatikus függőleges légterelés fel és le mozgatja a légkifúvó lamellákat, ezáltal hatékony levegő- és hőmérséklet elosztást biztosít a helyiség minden sarkába. A turbó üzemmóddal a helyiséget a maximális komfort eléréséhez gyorsan kifűtheti vagy lehűtheti.
A Sensirát csendes működés jellemzi, így az akár 21dBA zajszint szinte teljesen észrevehetetlen működése nyugodt pihenést biztosít.
Egyszerű vezérlés (opcionális)
Okostelefonjával is kezelheti a Sensirát. Egyszerűen csatlakozzon a WLAN-re, és töltse le a Daikin Residential Controller alkalmazást, és hozza létre a tökéletes klímát.
Termékjellemzők
Gazdaságos üzemmód
A gazgaságos üzemmód lehetővé teszi, hogy korlátozza a légkondicionáló maximális teljesítményfelvételét abban az esetben, ha más berendezések is egyidejűleg be vannak kapcsolva (porszívó, mikrohullámú sütő stb…) és ezáltal a kismegszakító gyakran kiold, vagy ha csak korlátozni kívánja a teljesítményfelvételt.
Komfort légáramlás üzemmód
Automatikusan állítja be a légáramlást, a legkellemesebb hőmérsékleteloszlás érdekében, anélkül, hogy közvetlenül az emberekre irányítaná a légáramlatot.
Nagyteljesítményű üzemmód
A nagy teljesítményű üzemmód lehetővé teszi, hogy elérje a maximális teljesítményt egyetlen gombnyomással és mégsem kell aggódnia a villanyszámla miatt abban az esetben, ha elfelejtené kikapcsolni a funkciót. Ezzel a funkcióval hűtheti le, vagy fűtheti fel a helyiséget a lehető legrövidebb idő alatt és 20 perc elteltével a berendezés automatikusan visszavált normál üzemmódra, megakadályozva ezzel az energiapazarlást.
Csendes üzemmód beltéri egység
Sok esetben kell vigyázni arra, hogy ne zavarja a szomszédokat az éjszaka folyamán . Különösen a sűrűn lakott területeken vagy társasházakban. Alváshoz mindannyian a csendes környezetet kedveljük.
24 órás időkapcsoló
Beállítható, hogy egy 24 órás időszak alatt bármikor elindítsa a hűtést vagy a fűtést
Légszűrő
Ez a szűrő nagy porrészecskéket fog fel, észrevehetetlenül biztosít allergénmentes tiszta levegőt.
Opcionális Daikin Residential controller applikáció
A Daikin SENSIRA elérhető modelljei
|
Cikkszám |
Teljesítmény |
Bruttó ár |
|
FTXF20C-RXF20C |
2 kw |
ÉRDEKLŐDJÖN |
|
FTXF25C-RXF25C |
2,5 kw |
ÉRDEKLŐDJÖN |
|
FTXF35C-RXF35C |
3,5 kw |
ÉRDEKLŐDJÖN |
|
FTXF42C-RXF42C |
4,2 kw |
ÉRDEKLŐDJÖN |
|
FTXF50A-RXF50B |
5 kw |
ÉRDEKLŐDJÖN |
|
FTXF60A-RXF60B |
6 kw |
ÉRDEKLŐDJÖN |
|
FTXF71A-RXF71A |
7,1 kw |
ÉRDEKLŐDJÖN |
Technikai paraméterek 2 kW
| Cikkszám | FTXF20C-RXF20C |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2 kW / 2,2 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,22 / 4,11 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 286 x 770 x 225 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 550 x 658 x 225 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 39 / 25 / 20 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | +10C – 46C / -15C – 18C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,45 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 2,5 kW
| Cikkszám | FTXF25C-RXF25C |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,5 kW / 2,4 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,22 / 4,11 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 286 x 770 x 225 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 550 x 658 x 225 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 40 / 26 / 20 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | +10C – 46C / -15C – 18C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,45 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 3,5 kW
| Cikkszám | FTXF35C-RXF35C |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,5 kW / 2,6 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,22 / 4,11 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 286 x 770 x 225 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 550 x 658 x 225 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 43 / 27 / 20 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | +10C – 46C / -15C – 18C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,55 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 4,2 kW
| Cikkszám | FTXF42C-RXF42C |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 4,2 kW / 3,3 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,5 / 4,3 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 286 x 770 x 225 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 550 x 658 x 225 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 45 / 30 / 22 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | +10C – 46C / -15C – 18C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,75 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 5 kW
| Cikkszám | FTXF50A-RXF50B |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 5,00 kW / 4,6 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,21 / 4,06 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 295 x 990 x 263 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 735 x 825 x 300 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 43 / 34 / 31 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | +10C – 46C / -15C – 18C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,9 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 6 kW
| Cikkszám | FTXF60A-RXF60B |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 6 kW / 4,8 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,15 / 4,06 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 295 x 990 x 263 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 735 x 825 x 300 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 45 / 36 / 33 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | +10C – 46C / -15C – 18C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 1,15 |
| Garancia | 3 év |
Technikai paraméterek 7,1 kW
| Cikkszám | FTXF71A-RXF71A |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 7,1 kW / 6,2 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A / A |
| SEER / SCOP | 5,15 / 3,81 |
| Beltéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 295 x 990 x 263 |
| Kültéri egység méretei (ma x szé x mé) mm | 734 x 870 x 373 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) csendes / alacsony / magas üzemmód | 46 / 37 / 34 |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | +10C – 46C / -15C – 18C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 1,15 |
| Garancia | 3 év |