GREE AMBER ROYAL
Az extrém környezeti hőmérsékletekre optimalizált Amber Royal megnövelt kül- és beltéri hőcserélővel és Dual Stage kompresszorral rendelkezik, melyekkel -30 fokig képes fűteni, mi több -25 fokig a névleges teljesítményt képes leadni. Ezek együttes eredménye, hogy a Prestige Limitált Szériás légkondicionáló hűtésben és fűtésben is egyedülálló. A+++ energiahatékonysággal rendelkezik.
2,7 – 3,5 – 5,3 kW névleges hűtőteljesítményű modellek kaphatóak, így garantáltan megtalálja az Ön helyiségébe megfelelő készüléket. Az inverteres technológiának köszönhetően visszaszabályozza a teljesítményét, ha a helyiség lehűlt, így az energiafogyasztás minimális lesz. A+++ energiaosztályba sorolt termék.
Fűtésre kifejezetten javasolt készülék. Akár -30°C külső hőmérsékletig használható fűtés üzemmódban. A kültéri egység téliesített, karterfűtéssel és csepptálca fűtéssel rendelkezik. A Gree I Feel funkciójának köszönhetően a Gree Amber Royal készülékhez nem feltétlenül kell vezetékes távirányító, hiszen a termosztát a vezeték nélküli távirányítóba van építve. Opcionálisan elérhető hozzá vezetékes távirányító is. H-tarifás mérőórára köthető, így október 15. és április 15. között akár féláron vételezheti az elektromos áramot klímájához.
A Wi-Fi vezérlésnek köszönhetően a készüléket távolról is szabályozhatjuk, ki/be kapcsolhatjuk, az időzítőjét programozhatjuk stb.. Jó választás lehet nyaralóba, weekend-házba, ahol más fűtés nincsen, de szeretnénk elkerülni a fagykárt: a 8°C temperálás funkció bekapcsolásakor csak akkor kezd el fűteni a készülék, ha a hőmérséklet 8°C alá csökken. A 3D légáramnak köszönhetően a kifújást nem csupán fel-le, hanem jobbra-balra is lehet irányítani vagy legyezni. Ezáltal garantáltan egyenletes hőmérsékletet alakíthat ki a szobában. Opcionális kártyás kapcsolójának és vezetékes távirányító opciójának köszönhetően alkalmas lehet panziókba, szállodákba is.
Termékjellemzők
- Wi-Fi
- 3D légáram
- Cold Plasma szűrő
- I Feel funkció
- 8 fokos temperálás
- Dual Stage kompresszor
- Fűtés -30 fokig
- H tarifa
- Kompresszor karter és csepptálca fűtés
- G10 inverteres technológia
- LED kijelző
- Kellemes éjszakai üzemmód
- Többszörös szűrő rendszer
- Turbó hűtés
- Csendes üzemmód
- 24 órás időzítő
- Automata tisztítás
- Hideg levegő befújás védelem
- Intelligens leolvasztás
- Átfogó védelem
- Tisztítható szűrők
- Minőségi motorok
- Idő kijelzés
- Billentyű zár
- Széles feszültség tartomány
- Több ventillátor fokozat
- Öndiagnózis
- Automata üzem
- Széles légterelés
- Függőleges légterelés
- Memória funkció
- Energiatakarékos üzemmód
- R32 környezetbarát hűtőközeg
GREE AMBER ROYAL elérhető modelljei
| Cikkszám | Teljesítmény | Bruttó ár |
| GWH09YD-S6DBA1A | 2,7 kW | 476 377.-Ft |
| GWH12YD-S6DBA1A | 3,5 kW | 498 729.-Ft |
| GWH18YE-S6DBA1A | 5,3 kW | 565 785.-Ft |
Technikai paraméterek 2,7 kW
| Cikkszám | GWH09YD-S6DBA1A |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,7 kW / 3,5 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A+++ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 5,1 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 996 x 301 x 225 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 899 x 596 x 378 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 44/43/38/36/31/24/22 |
| Működési tartomány | -18-+54 °C / -30-+24 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 3,5 kW
| Cikkszám | GWH12YD-S6DBA1A |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,5 kW / 4,2 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A+++ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 5,1 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 996 x 301 x 225 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 899 x 596 x 378 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 44/43/38/36/31/24/22 |
| Működési tartomány | -18-+54 °C / -30-+24 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 5,3 kW
| Cikkszám | GWH18YE-S6DBA1A |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 5,3 kW / 6,2 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,6 / 4,4 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 1101 x 327 x 249 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 1103 x 790 x 427 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 48/45/43/40/37/35/33 |
| Működési tartomány | -18-+54 °C / -30-+24 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
A berendezések szakszerviz által történő telepítést, üzembe helyezést, rendszeres karbantartást igényelnek.
Segítség a megfelelő klíma kiválasztásához: https://yourklima.hu/2022/02/17/segitseg-a-megfelelo-klima-kivalasztasahoz/
Friss hírek, információk a facebook-on!
Utolsó módosítás: 2025.04.06.
Az árlista a 2025.01.21-től kommunikált árakat tartalmazza!