GREE DARK PRO
A Dark Pro légkondicionálókat magas fűtési energiahatékonyság, valamint csendesebb kül- és beltéri egység jellemzi. A modell 2,7 – 5,3 kW névleges hűtőteljesítményekben kapható.
TÉLIESÍTETT MODELL
A Dark Pro szintet lépett a gyár legújabb fejlesztései révén a korábbi Gree Dark X-hez képest: a légkondicionáló még csendesebb kül- és beltéri egységet kapott, továbbá fűtésben is minden eddiginél energiahatékonyabbá vált. A Dark Pro modell matt sötétszürke felületkialakításával emelkedik ki a légkondicionálók közül, melyben ötvöztük a Comfort Pro készülék fejlett műszaki tudását az elegáns, sötét megjelenéssel. Továbbfejlesztett kültéri egysége csendesebb, fűtési energiahatékonysága pedig még kedvezőbb lett a hosszú távú, felhasználóbarát és gazdaságos üzemeltetés jegyében.
Ezek a modellek kompresszor karter- és csepptálca fűtéssel rendelkeznek, melynek köszönhetően -25°C-os külső hőmérsékletig garantált a fűtés. A kültéri csepptálca fűtés biztosítja, hogy a leolvasztások alkalmával keletkező kondenzvíz ne képezzen jegesedést, megnövelve ezzel az üzembiztonságot télen. A kompresszor karterfűtés még a legnagyobb hidegekben is szavatolja a kompresszorolaj megfelelő kenését induláskor, ezáltal jelentősen növeli a kompresszor élettartamát.
Hűtés mellett fűtésre is kiválóan alkalmas a berendezés egészen -25°C kültéri hőmérsékletig. Kültéri egysége téliesített, rendelkezik karter- és csepptálca fűtéssel. A vezeték nélküli távirányítóba épített termosztát technológiája pedig a Gree I Feel funkcióban érvényesül. A modell a H tarifa igénylési feltételeinek megfelel, ezáltal október 15. és április 15. között Ön akár 50%-ot is megtakaríthat elektromos áramszámláján.
Termékjellemzők
Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Cold plasma szűrő, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Extra csendes kialakítás, Fűtés -25°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés
OPCIONÁLIS TARTOZÉKOK
Vezetékes távirányító, Kártyás kapcsoló, Központi vezérlés, Távoli felügyelet
GREE DARK PRO elérhető modelljei
| Cikkszám | Teljesítmény | Bruttó ár |
| GWH09ACCXB-K6DNA1G-dark | 2,7 kW | 323 723.-Ft |
| GWH12ACCXD-K6DNA1D-dark | 3,5 kW | 346 456.-Ft |
| GWH18ACDXF-K6DNA1D-dark | 5,3 kW | 485 902.-Ft |
Technikai paraméterek 2,7 kW
| Cikkszám | GWH09ACCXB-K6DNA1G-dark |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,7 kW / 3 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A++ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,6 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 889 x 294 x 212 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 732 x 555 x 330 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | hűtés: 39-18, fűtés: 39-28 |
| Működési tartomány | -15-+50 °C / -25-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 3,5 kW
| Cikkszám | GWH12ACCXD-K6DNA1D-dark |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,5 kW / 3,8 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A++ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,8 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 889 x 294 x 212 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 802 x 555 x 350 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | hűtés: 43-18, fűtés: 43-30 |
| Működési tartomány | -15-+50 °C / -25-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 5,3 kW
| Cikkszám | GWH18ACDXF-K6DNA1D-dark |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 5,3 kW / 5,6 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A++ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,6 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 1013 x 307 x 221 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 958 x 660 x 402 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | hűtés: 44-23, fűtés: 49-35 |
| Működési tartomány | -15-+50 °C / -25-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
A berendezések szakszerviz által történő telepítést, üzembe helyezést, rendszeres karbantartást igényelnek.
Segítség a megfelelő klíma kiválasztásához: https://yourklima.hu/2022/02/17/segitseg-a-megfelelo-klima-kivalasztasahoz/
Friss hírek, információk a facebook-on!
Utolsó módosítás: 2025.04.06.
Az árlista a 2025.01.21-től kommunikált árakat tartalmazza!