GREE PULSE
A GREE téliesített modellje, a Pulse kompakt kialakítással, 3D légtereléssel és extra csendes üzemeléssel emelkedik ki a hűtésre optimalizált légkondicionálók közül. A beltéri matt fehér borítása és kompakt mérete könnyen illeszthető bármely hálószobába, vagy modern enteriőrrel rendelkező helyiség harmóniájába.
2,6 – 3,2 – 4,6 kW névleges hűtőteljesítményű modellek kaphatóak. G10 inverterének köszönhetően A++ energiaosztályba sorolják. Az inverteres technológiának köszönhetően a készülék visszaszabályozza a teljesítményét, ha a helység lehűlt, így az energiafogyasztás minimális lesz.
Fűtés rásegítésre javasolt készülék. Akár -15°C külső hőmérsékletig használható fűtés üzemmódban. Intelligens leolvasztás: Amennyiben a hőmérséklet -5°C alá csökken, fűtési üzemmódban a kondenzátor lefagyhat. Az automatikus leolvasztás meghatározott időnként működésbe lép, így növeli a fűtés hatásfokát. Az intelligens leolvasztás funkció tökéletes leolvasztást eredményez, amennyiben a környezeti hőmérséklet a cső hőmérsékletével azonossá válik. Így védi az elektromos egységet és jobb hatásfokú fűtést eredményez. A klíma berendezés H-tarifás mérőórára köthető, így október 15. és április 15. között akár féláron vételezheti az elektromos áramot klímájához.
A Wi-Fi vezérlésnek köszönhetően a készüléket távolról is szabályozhatjuk, ki/be kapcsolhatjuk, az időzítőjét programozhatjuk stb.. Jó választás lehet nyaralóba, weekend-házba, ahol más fűtés nincs, de szeretnénk elkerülni a fagykárt: a 8°C temperálás funkció bekapcsolásakor csak akkor kezd el fűteni a készülék, ha a hőmérséklet 8°C alá csökken.
Termékjellemzők
- Wi-Fi
- 3D légáram
- Cold Plasma szűrő
- I Feel funkció
- 8 fokos temperálás
- Extra csendes kialakítás
- H tarifa
- G10 inverteres technológia
- LED kijelző
- Kellemes éjszakai üzemmód
- Többszörös szűrő rendszer
- Turbó hűtés
- Csendes üzemmód
- 24 órás időzítő
- Automata tisztítás
- Hideg levegő befújás védelem
- Intelligens leolvasztás
- Átfogó védelem
- Tisztítható szűrők
- Minőségi motorok
- Idő kijelzés
- Billentyű zár
- Széles feszültség tartomány
- Több ventillátor fokozat (7)
- Öndiagnózis
- Automata üzem
- Széles légterelés
- Függőleges légterelés
- Memória funkció
- Kompakt kialakítás
- Könnyű szerelhetőség
- Könnyű karbantartás
- Energiatakarékos üzemmód
- R32 környezetbarát hűtőközeg
GREE PULSE elérhető modelljei
| Cikkszám | Teljesítmény | Bruttó ár |
| GWH09AGA-K6DNA1A | 2,5 kW | 273 304.-Ft |
| GWH12AGB-K6DNA1A | 3,2 kW | 289 560.-Ft |
| GWH18AGD-K6DNA1D | 4,6 kW | 421 259.-Ft |
| GWH24AGD-K6DNA1C | 6,2 kW | 520 446.-Ft |
Technikai paraméterek 2,5 kW
| Cikkszám | GWH09AGA-K6DNA1A |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,5 kW / 2,8 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,5 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 704 x 260 x 185 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 732 x 550 x 330 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 38/36/34/32/28/25/24 |
| Működési tartomány | -15-+43 °C / -15-+24 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 3,2 kW
| Cikkszám | GWH12AGB-K6DNA1A |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,2 kW / 3,4 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 779 x 260 x 185 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 732 x 550 x 330 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 41/37/35/33/30/26/24 |
| Működési tartomány | -15-+43 °C / -15-+24 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 4,6 kW
| Cikkszám | GWH18AGD-K6DNA1D |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 4,6 kW / 5,2 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,6 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 982 x 311 x 221 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 848 x 596 x 320 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 42/38/35/33/31/29/28 |
| Működési tartomány | -15-+43 °C / -15-+24 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 6,2 kW
| Cikkszám | GWH24AGD-K6DNA1C |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 6,2 kW / 6,5 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 7,0 / 4,3 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 982 x 311 x 221 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 912 x 646 x 373 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 46/42/40/38/36/32/25 |
| Működési tartomány | -15-+43 °C / -15-+24 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
A berendezések szakszerviz által történő telepítést, üzembe helyezést, rendszeres karbantartást igényelnek.
Segítség a megfelelő klíma kiválasztásához: https://yourklima.hu/2022/02/17/segitseg-a-megfelelo-klima-kivalasztasahoz/
Friss hírek, információk a facebook-on!
Utolsó módosítás: 2025.04.06.
Az árlista a 2025.01.21-től kommunikált árakat tartalmazza!