GREE SMART ONE
GREE SMART ONE – Az okos döntés
A Smart One légkondicionálókat magasabb fűtési energiahatékonyság, valamint csendesebb kül- és beltéri egység jellemzi. 2,7 – 3,51 – 5,3 – 6,5 kW névleges hűtőteljesítményű modellek kaphatók.
Téliesített klímamodell
A Smart One a termékkínálat egyik legokosabb, legcsendesebb, téliesített modellje, mely rendelkezik a Gree gyár áttörő fejlesztésével, az energiahatékonyság maximalizálását célzó öntanuló vezérléssel, illetve olyan kényelmi funkciókkal, melyek által a légkondicionáló méltó társunkká válik a mindennapi felhasználásban.
Gree-AI mesterséges intelligencia
A Gree-Al mesterséges intelligencia egyesíti a Deep Q-Learning és az Expert System Theory technológiákat és lehetővé teszi a légkondicionáló alkalmazkodását a környezeti paraméterekhez. A rendszer offline állapotban is képes interaktívan tanulni. Minél hosszabb az algoritmus öntanulási ideje, annál hatékonyabbá válik a vezérlési stratégia. A Gree-AI technológia évente akár 20%-kal is csökkentheti az energiafelhasználást és maximalizálja a felhasználó komfortérzetét.
Ezek a modellek kompresszor karter- és csepptálca fűtéssel rendelkeznek, melynek köszönhetően -25°C-os külső hőmérsékletig garantált a fűtés. A kültéri csepptálca fűtés biztosítja, hogy a leolvasztások alkalmával keletkező kondenzvíz ne képezzen jegesedést, megnövelve ezzel az üzembiztonságot télen. A kompresszor karterfűtés még a legnagyobb hidegekben is szavatolja a kompresszorolaj megfelelő kenését induláskor, ezáltal jelentősen növeli a kompresszor élettartamát.
Tulajdonságok
Gree-AI mesterséges intelligencia, Extra csendes üzemmód, Páratartalomra történő szabályzás (hűtés módban), Cold plasma szűrő, UV szűrő, Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, Fűtés -25°C külső hőmérsékletig, 3D légáram, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés
Extra csendes üzemmód
SLEEP és QUIET módban a bel- és kültéri egység éjszakai üzemmódba lép. A kültéri egység zajszintje teljesítménytől függően extra csendes, akár 40dB lehet.
Opcionális tartozékok
Vezetékes távirányító, Kártyás kapcsoló, Központi vezérlés, Távoli felügyelet
GREE-AI
A Gree intelligens tanulás funkciója egy új Gree-AI (Artificial Intelligence) algoritmust alkalmaz. Az algoritmus a felhasználói szokásokat és egyéb külső tényezőket vesz figyelembe a tanulási folyamata során. A légkondicionáló a legoptimálisabb működési profilt alkalmazza, melynek köszönhetően minimum 10% energiát takarít meg, de hosszú távon elérheti akár a 20% energiamegtakarítást is.
GREE SMART ONE elérhető modelljei
| Cikkszám | Teljesítmény | Bruttó ár |
| GWH09AOCXB-K6DNA2A | 2,7 kW | 340 741.-Ft |
| GWH12AOCXB-K6DNA2C | 3,51 kW | 362 966.-Ft |
| GWH18AODXE-K6DNA2A | 5,3 kW | 503 428.-Ft |
| GWH24AODXF-K6DNA2B | 6,5 kW | 579 628.-Ft |
Technikai paraméterek 2,7 kW
| Cikkszám | GWH09AOCXB-K6DNA2A |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,7 kW / 3 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A++ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,6 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 837 x 293 x 200 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 732 x 555 x 330 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | hűtés 38-19, fűtés 39-28 |
| Működési tartomány | -15-+50 °C / -25-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 3,51 kW
| Cikkszám | GWH12AOCXB-K6DNA2C |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,51 kW / 3,81 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A++ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,6 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 837 x 293 x 200 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 802 x 555 x 350 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | hűtés 43-19, fűtés 44-29 |
| Működési tartomány | -15-+50 °C / -25-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 5,3 kW
| Cikkszám | GWH18AODXE-K6DNA2A |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 5,3 kW / 5,6 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A++ |
| SEER / SCOP | 8,0 / 4,6 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 993 x 311 x 222 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 873 x 555 x 376 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | hűtés 45-23, fűtés 48-32 |
| Működési tartomány | -15-+50 °C / -25-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 6,5 kW
| Cikkszám | GWH24AODXF-K6DNA2B |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 6,5 kW / 7 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A+ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,4 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 993 x 311 x 222 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 958 x 660 x 402 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | hűtés 48-23, fűtés 50-35 |
| Működési tartomány | -15-+50 °C / -25-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Segítség a megfelelő klíma kiválasztásához: https://yourklima.hu/2022/02/17/segitseg-a-megfelelo-klima-kivalasztasahoz/
Friss hírek, információk a facebook-on!
Utolsó módosítás: 2025.04.06.
Az árlista a 2025.01.21-től kommunikált árakat tartalmazza!