Hisense – ENERGY SE
Az Energy SE készülékben már elérhető a Hi-Nano légsterilizáló funkció, mely nagy hatékonysággal pusztítja el a levegőben található kórokozókat (kérje a Hi-Nano funkcióval szerelt típust). A felszereltség része még a magas hatékonyságú négy az egyben és az aktívszenes szűrő is.
A 6 külön szabályozható ventilátorszint mellett a klíma szuperhűtés és szuperfűtés funkciókkal is rendelkezik a helyiség gyors lehűtéséhez vagy fűtéséhez. Smart módban a készülék automatikusan választ a pillanatnyilag szükséges üzemmódok közül. A távirányítóba épített hőmérséklet szenzor és az I Feel funkció segítségével a készülék pont azt a hőmérsékletet érzékeli, amit Ön.
A tökéletes komforthoz az Energy SE split klíma télen hatékony fűtést, nyáron pedig kellemes hűtést és párátlanítás lehetőségét kínálja.
A SEER és SCOP értékek alapján a készülék hűtésben A+++, fűtésben A++ energiaosztályú és igényelhetők hozzá a kedvezményes szolgáltatói energiatarifák is.
Okos funkciók, kényelmes hangvezérlés
Használja a magyar nyelvű HiSmart-Life alkalmazást mobilodon és vezérelje bárhonnan klímáját. Az Amazon Alexa, a Google asszisztens* segítségével pedig saját hangjával is be- és kikapcsolható a készülék, beállítható a kívánt hőmérsékletet, megváltoztathatóak az üzemmódokat.
* Az Amazon, az Alexa és minden kapcsolódó logó az Amazon.com, Inc. védjegye; A Google és a kapcsolódó terméknevek és logók a Google LLC védjegyei.
Főbb funkciók:
- Csendes üzemmód (19 dB)
- Hi-Nano légtisztítás (opcionális)
- Beépített 4in1 és aktívszenes filterek
- Csepptálca fűtés a kültéri egységben
- Okos üzemmód
- Szupergyors hűtés és fűtés mód
- I Feel üzemmód
- Alvási programok
- Időzíthető ki- és bekapcsolás
- Automatikus tisztítási funkció
- Motoros vízszintes és függőleges légterelő mozgatás
- Automatikus fűtés 8°C hőmérséklet alatt
- Kijelző elsötétítés
- 5 ventilátor fokozat vagy automata
- Automata újraindulás
HISENSE ENERGY SE elérhető modelljei
| Cikkszám | Teljesítmény | Bruttó ár |
| KA25MR0E | 2,5 kW | 288 950,-Ft |
| KA35XR0E | 3,5 kW | 312 950,-Ft |
| KA50BS0E | 5 kW | 414 950,-Ft |
Technikai paraméterek 2,5 kW
| Cikkszám | KA25MR0E |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,6 kW / 2,7 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A++ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,6 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 798 x 256 x 191 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 780 x 540 x 260 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 28/../38 |
| Működési tartomány (hűtés / fűtés) | -15-+43 °C / -22-+24 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 3,5 kW
| Cikkszám | KA35XR0E |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,5 kW / 3,8 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A+++ / A++ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,6 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 798 x 256 x 191 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 815 x 585 x 280 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 28/../39 |
| Működési tartomány (hűtés / fűtés) | -15-+43 °C / -22-+24 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 5 kW
| Cikkszám | KA50BS0E |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 5,0 kW / 5,4 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A++ |
| SEER / SCOP | 7,6 / 4,6 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 896 x 300 x 214 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 860 x 667 x 310 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 33/../46 |
| Működési tartomány (hűtés / fűtés) | -15-+43 °C / -22-+24 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
A berendezések szakszerviz által történő telepítést, üzembe helyezést, rendszeres karbantartást igényelnek.
Segítség a megfelelő klíma kiválasztásához: https://yourklima.hu/2022/02/17/segitseg-a-megfelelo-klima-kivalasztasahoz/
Friss hírek, információk a facebook-on!
Utolsó módosítás: 2023.05.20.