Hisense – WINGS PRO
A Hisense Wings Pro egy univerzális választás minden igényre, legyen szó téli vagy nyári használatról. A beltéri egység dizájnja biztosan nem fog csalódást okozni. Mind a kültéri egység, mind a beltéri egység minimális zajkibocsátással dolgozik, kompakt méreteinek köszönhetően mindenhova könnyedén szerelhető. Elegáns rejtett kijelzője éjszakára elsötétíthető.
Az egészségére is vigyáz: a Hi-Nano modul nagy koncentrációban bocsát ki pozitív és negatív ionokat, így hatékony pusztítja el a baktériumokat és vírusokat. Egészséges környezetet teremt, bizonyítottan távolítja el a pl. a H1N1 vírusok 92,6%-ás vagy akár az E.Coli baktériumok 88,54%-át.
Független laborvizsgálat igazolja kiemelkedő hatékonyságát koronavírusok ellen is. És ez még nem minden, a lebegő PM 2,5 méretű szennyeződések 60,07%-át is eltávolítja már akár két óra működés után.
A komfortról és az egészségről rengeteg egyéb funkció gondoskodik, az öt fokozatban állítható ventilátor, a minden irányban motorosan állítható légterelés, a 4 különböző alvási program, vagy az „I feel” funkció. Ha meleg lakásba érkezik haza, elég egy gombnyomás és a szuper hűtés funkció pillanatok alatt elviselhetővé teszi hőmérsékletet. De nem is kell ezzel várni a hazaérkezésig, már útközben a telefonjáról is indíthatja a klímát. Ehhez WiFi modulra és a Connect Life alkalmazásra lesz szükség.
Főbb funkciók:
- Hi-nano légtisztítás – Nagy ionkoncentráció, minimális ózonkibocsátás
- Fűtés – 20°C hőmérsékletig
- Fűtőszállal szerelt kültéri egység
- Csendes üzemmód
- Okos üzemmód
- Beépített WiFi modul
- Szupergyors hűtés és fűtés mód
- Alvási programok
- Időzíthető ki-és bekapcsolás
- Motoros vízszintes és függőleges légterelő mozgatás
- Automatikus fűtés 8 °C hőmérséklet alatt
- Kijelző elsötétítés
- 5 ventilátor fokozat vagy automata
HISENSE WINGS PRO elérhető modelljei
| Cikkszám | Teljesítmény | Bruttó ár |
| KB25YR3E | 2,6 kW | 238 950,-Ft |
| KB35YR3E | 3,5 kW | 248 950,-Ft |
| KB50XS1E | 5,2 kW | 369 950,-Ft |
Technikai paraméterek 2,6 kW
| Cikkszám | KB25YR3E |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,6 kW / 2,7 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 833 x 256 x 203 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 660 x 483 x 240 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 24/../39 |
| Működési tartomány (hűtés / fűtés) | -15-+43 °C / -20-+24 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 3,5 kW
| Cikkszám | KB35YR3E |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,4 kW / 3,8 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 833 x 256 x 203 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 660 x 483 x 240 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 24/../39 |
| Működési tartomány (hűtés / fűtés) | -15-+43 °C / -20-+24 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 5,2 kW
| Cikkszám | KB50XS1E |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 5 kW / 5,6 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 890 x 300 x 220 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 810 x 585 x 280 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 31/../44 |
| Működési tartomány (hűtés / fűtés) | -15-+43 °C / -20-+24 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
A berendezések szakszerviz által történő telepítést, üzembe helyezést, rendszeres karbantartást igényelnek.
Segítség a megfelelő klíma kiválasztásához: https://yourklima.hu/2022/02/17/segitseg-a-megfelelo-klima-kivalasztasahoz/
Friss hírek, információk a facebook-on!
Utolsó módosítás: 2023.05.20.