POLAR IDEAL
A Polar az első, kifejezetten a közép-kelet európai vásárlási igények alapján optimalizált légkondicionáló márka. Biztos lehet benne, hogy kedvező árú klímájával együtt a helyi igényeknek megfelelő megbízhatóság és magas minőség kerül otthonába.
Pénztárcabarát – Kiváló ár-érték arányú készüléket keres hűtésre és fűtésre? Nem kell tovább keresnie!
Egész évben társ – A Polar klímák gondoskodnak a kellemes hőmérsékletről télen-nyáron!
Egyszerűen nagyszerű – Minden légkondicionáló mellé teljes magyar nyelvű leírást kap, hogy a használata gyerekjáték legyen.
EXTRÁKBÓL SOSEM ELÉG
A Polar klíma felszerelése után rend és tisztaság marad otthonába, mivel a berendezés egyszerűen és gyorsan telepíthető.
A Polar klíma hosszú időre társa lesz, mert minden készülékre kiterjesztett garancia érvényes, 3 év a berendezésre, 5 év a kompresszorra, valamint kiterjedt szervizhálózat gondoskodik készüléke folyamatos működéséről.
Funkciók: Automatikus üzemmód választás, 3D légáram, 8 C temperálás, turbó üzemmód, páramentesítő funkció, komfort hűtés, hűtés alacsony hőmérsékleten, szuper csendes üzem, 5 fokozatú ventilátor, Anti-Cold Air, páramentesítő, automatikus újraindítás, automatikus hibakeresés, intelligens leolvasztás, erőteljes hűtés, kikapcsolható kijelző, lamella pozíció memória, vészhelyzeti üzemeltetés, I feel, rozsdaálló, smart légáram, wifi, széles feszültség tartomány, gyermekzár, öntisztítás, hűtőközeg szivárgás érzékelés, mosható szűrő, 3 in 1 szűrő, elalvás üzemmód, takarékos üzemmód, 24 órás időzítő, intelligens inverter algoritmus.
Termékjellemzők
- Automatikusan tisztuló szűrő – optimális komfort és hatékonyság mindenkor
- Komfort légáramlás üzemmód – komfort hűtésben és fűtésben egyaránt
- 3-D légáramlás – egyenletes hőmérséklet az egész helyiségben
- Wifi szabályzás – Opcionális – Online szabályozási lehetőség – teljes szabályzás, bármikor, bárhonnan
- Eneriahatékonyság
- Csendes működés – csökkenti a zajt bel és kültéren egyaránt
- Automatkus ventilátor fokozat – a beálított hőmérséklethez kiválasztja a szükséges ventilátor sebességet
- Páramentesítés – csökkenti a levegő páratartalmát
- Gyerekzár – bekapcsolásával a távirányítón nem működnek a gombok
- Mosható szűrő – Könnyen hozzáférhető, tetszőlegesen mosható
POLAR IDEAL elérhető modelljei
| Cikkszám | Teljesítmény | Bruttó ár |
|
SIEH0025SDI/ SO1H0025SDI |
2,5 kW |
248 900,-Ft 216 900.-Ft |
|
SIEH0035SDI/ SO1H0035SDI |
3,5 kW |
255 900,-Ft 222 900.-Ft |
|
SIEH0050SDI/ SO1H0050SDI |
5 kW |
388 900,-Ft 338 900.-Ft |
|
SIEH0070SDI/ SO1H0070SDI |
7 kW |
488 900,-Ft 425 900.-Ft |
Technikai paraméterek 2,5 kW
| Cikkszám | SIEH0025SDI/SO1H0025SDI |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,6 kW / 2,75 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,3 / 4,1 |
| Beltéri egység méretei (h x m x sz) mm | 811 x 278 x 198 |
| Kültéri egység méretei (h x m x sz) mm | 777 x 498 x 290 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 40/37/33/25/22 |
| Működési tartomány | -15-+53 °C / -15-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 3,5 kW
| Cikkszám | SIEH0035SDI/SO1H0035SDI |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,4 kW / 3,42 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,1 |
| Beltéri egység méretei (h x m x sz) mm | 811 x 278 x 198 |
| Kültéri egység méretei (h x m x sz) mm | 777 x 498 x 290 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 40/37/33/25/22 |
| Működési tartomány | -15-+53 °C / -15-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 5 kW
| Cikkszám | SIEH0050SDI/SO1H0050SDI |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 5,1 kW / 5,15 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,3 / 4,1 |
| Beltéri egység méretei (h x m x sz) mm | 1015 x 313 x 221 |
| Kültéri egység méretei (h x m x sz) mm | 853 x 602 x 349 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 45/41/38/35/28 |
| Működési tartomány | -15-+53 °C / -15-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
Technikai paraméterek 7 kW
| Cikkszám | SIEH0070SDI/SO1H0070SDI |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 6,81 kW / 6,92 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,1 |
| Beltéri egység méretei (h x m x sz) mm | 1132 x 332 x 229 |
| Kültéri egység méretei (h x m x sz) mm | 920 x 699 x 380 |
| Beltéri hangnyomás szint (dBA) fokozatok | 47/42/38/34/31 |
| Működési tartomány | -15-+53 °C / -15-+30 °C |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Garancia | Gyártói feltételek alapján |
A berendezések szakszerviz által történő telepítést, üzembe helyezést, rendszeres karbantartást igényelnek.
Segítség a megfelelő klíma kiválasztásához: https://yourklima.hu/2022/02/17/segitseg-a-megfelelo-klima-kivalasztasahoz/
Friss hírek, információk a facebook-on!
Utolsó módosítás: 2023.05.21.