RCOOL SOLO 2
Az RCOOL SOLO 2 a 2022-es év egyik új modellje, „fűtésre” optimalizálva.
A modell gyártói 3+2 év kiterjesztett szavatossággal, H-tarifa igénybevételi lehetőséggel, integrált wi-fi vezérléssel rendelkezik. Emellett kiemelt tulajdonságai közé sorolható, az automatikus tálcafűtés mely -25 fokos külső hőmérsékletig teszi a berendezést alkalmassá fűtésre, időzíthető és extra csendes működés jellemzi.
Szavatosság: 3 év a készülékre és további 2 év a kompresszorra a jótállási jegyben előírt karbantartás mellett.
Távirányítója nyitható és háttérvilágítással rendelkezik.
Termékjellemzők
- Automatikus újraindítás áramszünet esetén
- Öndiagnosztika
- Időzítő funkció
- iFeel (follow me) funkció
- Öntisztító funkció
- Anti-Fungus funkció
- Mosható porfilter
- PM 2.5 filter
- Silver ion (ezüst ion) filter
- Porszűrő szennyezettségre figyelmeztető funkció
- Golden Fin bevonat (aranyozott) a hőcserélőn
- Éjszakai üzemmód
- Páramentesítő üzemmód
- Turbó hűtés üzemmód
- 4 irányú automatikus légterelés (4D Air Flow)
- Extra csendes üzemmód
- Intelligens fűtésindítás
- Energiatakarékos üzemmód (ECO)
- Rejtett előlapi LED kijelző
- Intelligens leolvasztás
- Fűtés akár -25 fokos külső hőmérsékletig
- Automatikus tálcafűtés fűtési üzemmódban
- Integrált Wi-Fi
- R32 környezetbarát hűtőközeg
- Hézagmentes illesztések
- Hatékonyabb maradékhő felhasználás
- Továbbfejlesztett légterelők
- Megnövelt kifúvási távolság
RCOOL SOLO 2 elérhető modellek
|
Cikkszám |
Teljesítmény |
Bruttó ár |
|
GRAJ09B0-GRAJ09KOTF |
2,7 kw |
264 900.- |
|
GRAJ12B0-GRAJ12KOTF |
3,5 kw |
274 900.- |
|
GRAJ18B0-GRAJ18KOTF |
5,3 kw |
399 900.- |
Technikai paraméterek 2,7 kW
| Cikkszám | GRAJ09B0-GRAJ09KOTF |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 2,7 kW / 3 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,2 / 4,0 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 792 x 292 x 201 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 705 x 530 x 279 |
| Átlagos hangnyomás (dBA) | 43 dB(A) |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -15C – 52C / -25C – 24C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,560 |
| Garancia | gyártó által meghatározott |
Technikai paraméterek 3,5 kW
| Cikkszám | GRAJ12B0-GRAJ12KOTF |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 3,5 kW / 3,8 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,19 / 4,03 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 792 x 292 x 201 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 705 x 530 x 279 |
| Átlagos hangnyomás (dBA) | 42 dB(A) |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -15C – 52C / -25C – 24C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 0,560 |
| Garancia | gyártó által meghatározott |
Technikai paraméterek 5,3 kW
| Cikkszám | GRAJ18B0-GRAJ18KOTF |
| Névleges teljesítmény hűtés / fűtés | 5,3 kW / 5,6 kW |
| Energiaosztály hűtés / fűtés | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 7,0 / 4,19 |
| Beltéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 940 x 316 x 224 |
| Kültéri egység méretei (szé x ma x mé) mm | 785 x 555 x 300 |
| Átlagos hangnyomás (dBA) | 47 dB(A) |
| Működési tartomány hűtés / fűtés | -15C – 52C / -25C – 24C |
| Hűtőközeg típus / alaptöltet kg | R32 / 1,030 |
| Garancia | gyártó által meghatározott |
Utolsó módosítás: 2023.05.21.